Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24

Reportér 24
Begam Trnava
Označenie inzercie

ISSN 1338-032X   Dnes je 22. 4. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Vrazda novinára a jeho priatelky nesmie zostat zabudnuta
Označenie inzercie
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Kazachstan Astana 2017
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Na zamyslenie...
Označenie inzercie
Označenie inzercie

" Vlajka Európskej Únie je symbolom nášho otroctva a neslobody " - píše sedem občanov primátorovi Trnavy

Miloš Majko18. 04. 2014 10:59:16Aktuálne témy

Hneď na úvod si dovolím podotknúť, že o uverejenie otvoreného listu primátorovi Trnavy nás požiadal Radovan Hynek a my tak robíme z dôvodu poskytnutia mediálneho priestoru občanom, ktorí majú právo na vyjadrenie názoru.

S textom uvedeným v liste sa nestotoźňujem a verejne sa od neho dištancujem. 

Zastávam však názor, že každý názor má právo byť predložený na verejnú diskusiu - tým skôr otvorený list primátorovi mesta od jeho občanov.

 

Radovan Hynek,Čajkovského 49,Trnava 91708


Váž. Pán primátor
Ing. Vladimír Butko
Hlavná 1
917 71 Trnava


V Trnave 10.4.2014
VEC: OTVORENÝ LIST

    Vážený pán primátor.
1.5.2014 uplynie 10 rokov vstupu Slovenska do Európskej Únie.Bude to smutné výročie nášho otroctva a neslobody v tejto zločineckej až fašistickej organizácii.
Prečo fašistickej?Pozrime sa trochu do histórie.
    Počas 2. svetovej vojny sa 7 km od vyhladzovacieho tábora Osvienčim nachádzal chemický a farmaceutický koncern IG Farben,ktorý vyrábal plyn na vyvraždenie ľudí v Osvienčime,neslávne známy pod názvom Cyklón B.Členovia predstavenstva a dozornej rady IG Farben boli v Norimberskom procese odsúdení k dlhoročným nepodmienečným trestom odňatia slobody.Po odpykaní trestu sa opäť dostali na kľúčové miesta koncernov,ktoré vznikli reštrukturalizáciou IG Farben.Boli to podniky BASF,Bayer a Hoechst.
  Jeden zo zakladajúcich členov EHS,predchodcu dnešnej EÚ,prof. dr. Walter Hallstein (člen NSDAP 1933-1945) sa v roku 1957 stal prvým a zakladajúcim prezidentom Európskej komisie.
  Ďalší nacista Fritz Ter Meer,ktorý sa po odpykaní trestu stal predsedom správnej a dozornej rady koncernu BASF je dnes považovaný za jedného z architektov predchodcu EÚ.
  Tretí nacista,ktorý je tiež považovaný za jedného z otcov EHS je Carl Wurster,ktorý sa v roku 1952 stal predsedom správnej a dozornej rady BASF.Do roku 1945 bol člen dozornej rady firmy DEGESCH,pobočky koncernu IG Farben,ktorá vlastnila patent na už spomínaný Cyklón B.
  (zdroj:Taylor,Rath,Niedwiecka-Nacistické korene Bruselskej EU)
Zločinecká organizácia je to preto,lebo súčasná EU je len synonymom okrádania,výpalníctva a genocídy národných štátov,v našom prípade Slovenska,ktoré vstupom do EÚ stratilo takmer všetku suverenitu.Pozrime sa na fakty.                                                                                                                                                
   Boli sme prinútení vstúpiť do trvalého eurovalu,do ktorého musíme vložiť 659,2 milióna eur v 5 splátkach.To znamená,že sme si my sami museli požičať na to,aby sme zaplatili dlhy iných.To je čisté výpalníctvo!1,2 miliardy eur sme obetovali na záchranu španielskych súkromných bánk!Viete si vy predstaviť,že  Vašu krachujúcu firmu zachraňuje cudzí štát?!Aby toho nebolo dosť,je tu aj náš ručiteľský prísľub v Eurovale vo výške 7,72 miliárd eur,približne 5,1 miliárd eur predstavujú akcie splatné na požiadanie,ktoré sa Slovensko zaviazalo splatiť v špecifických prípadoch.A ako ďalší príklad výpalníctava je to,že z trvalého eurovalu nie je možné vystúpiť!
  Ak niekto operuje s tým,že ale veď predsa dostávame peniaze z eurofondov,tak je to len mýtus.Nie sú to totiž peniaze,ktoré nám EÚ dáva zadarmo.Za každé euro z eurofondov Slovensko zaplatilo 90 centov,do roku 2009 to bolo vyrovnané-za euro sme dostali euro.
  Ďalším mýtom je aj to,že vystúpením z EÚ by členské krajiny EÚ prestali s nami obchodovať.Voľný obchod totiž zabezpečuje Európsky hospodársky priestor,ktorého sme sa stali súčasťou spolu so vstupom do EÚ,ale EÚ a EHP sú dve oddelené veci.
  O Lisabonskej zmluve,ktorú Slovensko podpísalo bez referenda sa netreba ani zmieňovať.
  Súčasťou predvstupových dohovorov Slovenska do EÚ bol súhlas našich politikov s predajom našej pôdy,ktorého moratórium končí práve 1.5.2014.Tento čin je vlastizrada od našich politikov a účelová genocída slovenského národa od EÚ,lebo takto sa národ stáva potravinovo závislým a nesebestačným!
   Dôkazom toho sú aj dotácie pre slovenských poľnohospodárov,ktoré sú až smiešne v porovnaní s dotácami pre francúzskych poľnohospodárov.
Vstupom do eurozóny,po ktorom nastalo neuveriteľné zdražovanie,sme stratili ďalší výraz našej suverenity-vlastnú menu.S tým súvisí aj menšia životná úroveň Slovákov,ktorých väčšina žije na hranici chudoby,zadlžujú sa a keď nezvládajú splácať svoje dlhy,páchajú sociálne samovraždy.To je len ďalší dôkaz genocídy slovenského národa Európskou Úniou cez ekonomiku!
   Slovensko je krajina založená na kresťanských princípoch,preto nemôžeme tolerovať rodovú rovnosť,ktorú sa nám snaží vnútiť EÚ a chce zaviesť jej vyučovanie už do materských škôl.Rodina je základom národa a tak nie je možné schvalovať rovnocennosť manželstva a registrovaného partnerstva.Bez potomstva totiž národ vymrie.S tým úzko súvisí aj tzv.juvenilná justícia,pretláčaná taktiež EÚ.Je to len ďalší dôkaz snahy o genocídu národa.Vrcholom,ako zbaviť národné štáty suverenity,je snaha EÚ vytvoriť Spojené Štáty Európske.
  Vlajka Európskej Únie je symbolom nášho otroctva a neslobody.
    Preto Vás pán primátor vyzývame,aby ste naneskôr do 1.5.2014 v našom meste stiahli všetky vlajky Európskej Únie zo všetkých úradov tak,ako to urobilo mesto Banská Bystrica.Upozorňujeme Vás,že ak tento otvorený list budete ignorovať a nesplníte našu výzvu,rozbehneme petičnú akciu v tejto veci.
   S pozdravom občianski aktivisti

                                                          Radovan Hynek
                                                          Martina Hornáčková
                                                          Nikola Hornáčková
                                                          Henrieta Hornáčková
                                                          Vladimír H. (občan požiadal o nezverejnenie mena)
                                                          Dagmar Zelenajová
                                                          Radovan Vacula

(podpisy predkladáme v prílohe)


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
›REGISTROVANÍ NICKOM‹
všetci
Registrovaný Viliam Mokráň Viliam Mokráň | 24-04-2014 11:13:28
Dobrý deň, pán Radovan Hynek-koncern IG Farben, ktorý vlastnili Rotschildovci, ktorí podporovali aj fašistické Nemecko a aj v 2. svetovej vojne aj USA, Veľkú Britaniu a Francúzsko a Rusko, čerpali aj z ukradnutého zlata Československej republiky 21.3.1939 ríšskou bankou v súčasnej hodnote 840 miliónov Eur a použili ho na vojenské misie. Pri týchto aktivitách im pomohla Britská banka of England za výdatnej pomoci Chamberleina. Prečítajte si môj článok od kandidáta na EP pod č.7-Ing. Viliam Mokráň, koalície Priama demokracia a Kresťanská ľudová strana, vedená pod č.28, kde definujem podronosti aj o Eurovale-súkromní veritelia bánk patria do NVÚ. Rubrika-aktuálne témy.
S pozdravom
Ing. Mokráň-0915631600
Registrovaný Juraj Kukla Juraj Kukla | 20-04-2014 18:07:10
Podľa môjho názoru nejaké absolútne dištancovanie sa od týchto názorov nieje na mieste a myslím si, že mnohé v skutočnosti v liste sú pravdivé a veľmi závažné.

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
naEXpediciu.sk - cestovetelsky portal
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Bezpecne mesto
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Kniha Nezna revolucia Mytny
Označenie inzercie
Zlate pastilky
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Cestovanie 1 B
Označenie inzercie
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
naEXpediciu.sk - cestovetelsky portal
Označenie inzercie
Optik MORVAY
Označenie inzercie
Posledné komentáre

Bezpecne mesto
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Kniha Nezna revolucia Mytny
Označenie inzercie
Zlate pastilky
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Ericsoft
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Cestovanie 1 B
Označenie inzercie
Bottom panel

© reporter24.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na reporter24.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign