ISSN 1337-8481

Žiadosť o pomoc vážne zranenému policajtovi sa stretla s obrovskou odozvou verejnosti

Prezídium PZ SR |MM| V pondelok 14. októbra Policajný zbor na svojej stránke na Facebooku „Polícia Slovenskej republiky“ informoval o vážnej autonehode svojho príslušníka, Patrika Mihňáka z Obvodného oddelenia Policajného zboru Spišské Vlachy. Náš kolega je po nehode vo vážnom stave a je udržiavaný v umelom spánku na oddelení ARO v popradskej nemocnici. Súrne potreboval krv od darcov, čo bolo hlavným predmetom zverejnenej výzvy.

 

K dnešnému dňu bol predmetný status zdieľaný viac ako 8 000-krát, pričom zaznamenal viac ako 2 300 reakcií a 374 komentárov. Vďaka takejto vysokej interaktivite sa jeho obsah dostal k viac ako 700 000 užívateľom Facebooku na Slovensku. Znovu, aj keď tentoraz pri tragickom prípade, sa ukázalo, že vďaka popularite facebookovej stránky Policajného zboru sa dôležitý status dostal medzi obrovský počet ľudí. Vďaka jeho zdieľanosti sme zaznamenali prípady, keď darcovia prišli darovať krv práve vďaka tomu, že si prečítali príbeh nášho kolegu.

 

K jeho šíreniu prispeli aj médiá, ktoré svojich čitateľov a divákov o prípade informovali na základe zverejneného statusu. Touto cestou sa chceme poďakovať verejnosti a médiám za pomoc pre nášho kolegu.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články