ISSN 1337-8481

Dopravná nehoda medzi Vinohradmi nad Váhom a Dvorníkmi si vyžiadala dva životy – AKTUALIZOVANÉ

Prezídium HaZZ |MM|  Hasiči zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste II/507 v katastri obce Dvorníky, okres Hlohovec. Pri nehode došlo k zrážke dvoch dodávok, pričom jednu z nich po náraze zachvátili plamene. Hasiči požiar vozidla zlikvidovali a unikajúce prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom. Následkom nehody utrpeli dve osoby zranenia nezlučiteľné so životom a jedna osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

Foto: HaZZ

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 28.10.2019 – tlačová správa KRPZ Trnava

BILANCIA JE VEĽMI SMUTNÁ: 2 MŔTVI, 1 ŤAŽKO ZRANENÝ

K nehode došlo dnes okolo poludnia na ceste medzi obcami Dvorníky a Vinohrady nad Váhom, pravdepodobne tak, že vozidlo  Piagio prešlo do protismeru, kde sa zrazilo s Fiatom Ducato.  Jeho vodič (34) z Horných Salíb a spolujazdec (32) z Bojničiek utrpeli zranenia, ktorým na mieste podľahli.

Vodič  Fiatu Ducato z Nitry bol s ťažkými zraneniami prevezený vrtuľníkom do nemocnice. Auto  začalo v dôsledku nehody horieť.

Nehodu na mieste prevzal vyšetrovateľ, na zistenie presných  príčin bol pribratý aj znalec z odboru cestná doprava. Polícia cestu uzatvorila a vykonáva odklon premávky po okolitých obciach.

Apelujeme na vodičov:

Zvýšte opatrnosť, jazdite  s ohľadom na jesenné podmienky. Na cestách býva viac vody, ktorá môže stáť vo vyjazdených koľajach a spôsobiť tak aquaplaning. Spomaľte! Na jazdu sa sústreďte  a sledujte situáciu v cestnej premávke.

– –

tlačová správa Vrtuľníkovej záchrannej služby ATE

K dopravnej nehode, ktorá sa stala dnes krátko predpoludním v katastri obce Dvorníky (okres Hlohovec), bol privolaný aj záchranársky vrtuľník zo svojej základne v Nitre. Išlo o zrážku dvoch dodávok, pri ktorej, žiaľ, na mieste zahynuli dvaja ľudia. Posádka leteckých záchranárov si do svojej starostlivosti od rýchlej lekárskej pomoci prevzala 30-ročného muža, ktorého s poranením viacerých častí tela a popáleninou hornej končatiny v stabilizovanom stave, pri vedomí vrtuľníkom transportovali do Fakutlnej nemocnice v Nitre.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články