ISSN 1337-8481

Rodinná sobota – Vianoce v múzeu

Vlastivedné múzeum v Galante |MM|   Medovníčky začínajú rozvoniavať, v obchodoch hrajú koledy a detské očká sú plné nádeje a očakávania. Niet pochýb, blíži sa najkrajšie obdobie roka. Všade vôkol cítiť čarovnú atmosféru Vianoc, na ktorú sa veľkí aj malí každý rok tešia. Vlastivedné múzeum v Galante pre Vás opäť pripravilo program, ktorý Vám pomôže naladiť sa na vianočné sviatky.

Podujatie Rodinná sobota – Vianoce v múzeu, ktoré sa koná dňa 14. decembra 2019 v sobotu od 13.00 do 17.00 hod., Vám ponúka možnosť spoločnej prípravy na sviatky. Už tradične máme pre Vás pripravené tvorivé dielne, počas ktorých si budete môcť vyrobiť originálnu dekoráciu rôznymi spôsobmi – z prírodných i recyklovaných materiálov, tradičnými aj modernými technikami. Naše pozvanie prijali aj remeselníci.  Môžete sa tešiť na profesionálne zdobenie medovníčkov, látkové hračky, ručne robené mydielka. Nebudú chýbať  ani obľúbení Turzovci, ktorí upečú voňavé oblátky.

Okrem tvorivých dielní si návštevníci môžu pozrieť stále expozície múzea a dočasnú výstavu pripravenú pri príležitosti 50. výročia Vlastivedného múzea.

Vstup zdarma. Podujatie sa realizuje vďaka finančnej podpore Mesta Galanta. Všetkých srdečne očakávame!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články