štvrtok, 12. december, 2019
ISSN 1337-8481

Vyhodnotenie súťaže detskej výtvarnej tvorby ANJEL VIANOC 2019

Tatranská galéria v Poprade |MM| Milí pedagógovia, rodičia a deti, viete, že tohto roku k nám do galérie priletelo 945 anjelov zo 142 škôl z celého Slovenska.

Srdečne Vás pozývame na vernisáž výstavy Anjel Vianoc 2019 a vyhodnotenie súťaže najúspešnejších prác s odovzdávaním cien 6. decembra 2019 o 13.00 h.

Výstava potrvá od 6. decembra 2019 do 1. marca 2020

 

GRAND PRIX

SZUŠ Komenského, Stará Ľubovňa: „Anjel Vianoc“, 7-11 rokov

kolektívna práca:

Karolína Palgutová, Laura Palenčárová, Veronika Plavnická, Vanesa Nemcová, Timea Poľančíková, Eliška Jeleňová, Lívia Poľančíková, Marko Jendrichovský, Miška Timočková, Terezka Vilková, Lilien Čižmárová, Petra Hajnálová, Eliška Duračinská, Vladka Vargová, Janík Varga, Zuzka Štellmachová, Tamarka Haščinová, Natália Martáková, Maxim Patrus, Lea Haščinová, Filip Kafka, Lenka Dubjelová

SZUŠ Fantázia  Svit,elok.pr.Spišská Teplica: „Anjelska hudobná skupina“

kolektívna práca:

Vanesa Bikárová 11rokov, Tatiana Lichvárová 12rokov, Nina Pavličková 10rokov, Viktória Šlebodová 11 rokov, Marianna Galajdová 10 rokov, Lea Michalidesová 11 rokov, Jakub Lichvár 13 rokov

 

MATERSKÉ ŠKOLY

  1. miesto

MŠ Jarná,Poprad: Olívia Mayer,5rokov„Anjeli Našej rodiny“

MŠ Jarná,Poprad: Zojka Kuchárová,5rokov „Kuk-kuk anjelikovia“

MŠ Jarná,Poprad: Olívia Mayer, Ema Palková, Lucia Gallovičová, Patrícia Ďuroňová, Tatiana Slavkovská, Natália Lalíková, 5 rokov „Nebeský vláčik“

MŠ Jarná,Poprad: Olívia Mayer, Ema Palková, Natália Lalíková, Lucia Gallovičová, Dávid Borodach, Emma Labudová, Tatiana Slavkovská, Vanda Korenková 5 rokov „Nebeský kolotoč“

  1. miesto

MŠ pri ZŠ Dostojevského, Poprad: SarahKate Stoklasová, 5 rokov „Anjel Terezka“

MŠ pri ZŠ Dostojevského, Poprad: Adam Šulej,6 rokov „Anjel Alex“

MŠ pri ZŠ Dostojevského, Poprad: Juraj Lačný,5 rokov „Náš anjel strážny“

  1. miesto

ZŠ s MŠ Komenského, Poprad: Samuel Skalský,6rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Spišské Bystré: Katarína Bendíková, 5 rokov „Anjel z hviezdičky“

ZŠ s MŠ Spišské Bystré: Nancy Husárová, 5 rokov „Rozprávkový anjel“

ZŠ s MŠ Spišské Bystré: Jaroslava Rýzková, 5 rokov „Anjel lásky“

 

Ceny za kolekcie prác

ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa: 5 rokov, Dominik Ščurka „Anjel lásky“, Karin Kindoová „Anjel posol Vianoc“, Noemi Opinová „Štedrý Anjel“, Katarína Orlovská „Vianočný Anjel“, Kristián Beskid „Anjel putujúci po zemi“, Tadeáš Boško „Anjel strážca zimy“, Daniel Budziňák „Anjel ochranca slabých“, Lukáš Baumeister „Anjel strážca“, Martin Jančišin „Anjel našej rodiny“

MŠ Vsetinská, Stará Ľubovňa:5-6rokov, Kolekcia Anjelov, Emka Krafčíková, Sebastian Stašák, Marko Derevjaník, Alícia Solárová, Júlia Miklušová, Dávidko Díc, Jazmínka Strakulová, Timea Vojteková, Barborka Mišenková

Cena za kolektívnu prácu

SMŠ Stella, Poprad: 4-6 rokov, „Anjelské zvonenie“

Čestné uznania

MŠ Tatranská, Stará Ľubovňa: Vanda Pekárová, 5 rokov „Anjelik Nelka“

MŠ Lidická, Poprad-Matejovce: Karin Baňanková, 5 rokov „Anjel všade okolo Nás“

MŠ SŠ Letná, Poprad: Ema Genszká, 6 rokov „Geometrický krídelník“

CMŠ Gianny Berettovej Mollovej, Bratislava, 5 rokov „Strieborný Anjelik“

 

ŠPECIÁLNE ZÁKLADNÉ ŠKOLY

  1. miesto

ŠZŠ Partizánska, Poprad: Peter Buranský, 9 rokov „Veselý anjel“

ŠZŠ Partizánska, Poprad: Lea Kenézová, 10 rokov „Detský anjel“

ŠZŠ Partizánska, Poprad: Matej Gábor, 9 rokov „A zjavil sa anjel“

ŠZŠ Partizánska, Poprad: Klaudia Libáková, 18 rokov „Kolekcia keramických anjelov“

  1. miesto

ZŠ s MŠ Stráne pod Tatrami (špeciálna trieda): Vanesa Oračková, 13 rokov „Anjel nad mestom“

ZŠ Hranovnica(špeciálna trieda): Kristián Bartoš, 11 rokov „Anjeličku môj strážničku“

  1. miesto

ŠZŠ Svit: Ružena Tomková, 15 rokov „Anjel Vianoc“

ŠZŠ Vajanského, Modra: Martin Bukovinský, 10 rokov „Vianočný anjel“

 

Ceny za kolekcie prác

ŠZŠ Svit, Poprad: „Kolekcia Anjelov“, 11-14 rokov, Ján Mišalko, Matúš Gaži, Marko Gábor

Čestné uznanie

ZUŠ Frica Kafendu Vrútky: Zuzana Kotyrová, 31 rokov „Anjel nad mestom“

Centrum pre rodinu Poprad: Matej Gábor, 9 rokov „Anjel Vianoc 2019“

ŠZŠ Svit: Daniel Zubaj, 12 rokov „Môj anjel strážny“

ŠZŠ Svit: Iveta Kokyová „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Tajovského Poprad: Benjamín Sebastián Jurčík, 14 rokov „Anjel strážny“

ZŠ s MŠ Tuhrina, Prešov(špeciálna trieda): Ján Mačo „Anjel strážny“

ZŠ Huncovce: Klaudia Mirgová, 15 rokov „Anjel“

 

ZÁKLADNÉ ŠKOLY I. STUPEŇ

  1. miesto

ZŠ M.Rufusa, Závažná Poruba: Klára Kováčová, 9 rokov „Anjelik môj kde lietaš“

ZŠ M.Rufusa, Závažná Poruba: Ela Medlová, 8rokov „Zvestujeme Vám“

ZŠ M.Rufusa, Závažná Poruba: Amy Hlušáková, 8 rokov „Si môj anjel“

ZŠ M.Rufusa, Závažná Poruba: Robera Bukovinská, Vanesa Vadovická, 7 rokov „Maľovanie vlnou – Arttex“

ZŠ M.Rufusa, Závažná Poruba: Sofia Dudová, Lucia Niňajová, 9-10 rokov „Nad krajinou lieta anjel“

  1. miesto

ZŠ s MŠ Tulák: Kristína Frimerová, 6 rokov „Dávam pozor na Ježíška“

ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad: Thomas Angelovič, 8 rokov „Anjel s gitarou a s koledou“

ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad: Laurika Bašistová, 8 rokov „Anjel s gitarou“

ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad: Tomáško Janko Feciľák, 8 rokov „Anjel s darom – s gitarou“

ZŠ J.Švermu, Michalovce: Zuzana Mjadučková, Michaela Žofčáková, Simona Dežerická, Alex Žofčák, Lara Vaľková, Tamara Andrášová, 7- 9 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZŠ s MŠ Vydrník: Michal Tomko, Patrik Tomko, 10-12 rokov „Kolekcia anjelov“

  1. miesto

ZŠ Bajkalská, Prešov: Daniel Gall, 8 rokov „Lesný anjel“

SŠ Svit: Júlia Kozlerová, 10 rokov „Anjel sarafína“

SŠ Belá: Violka Judáková, Linda Cabadajová, 9 rokov „Kolekcia anjelov“

SSŠ Rovná, Poprad: Šimon Mikuľak, Alexander Novýsedlák, 9 rokov „Kolekcia anjelov“

 

Ceny za kolekcie prác

ZŠ s MŠ Plavnica: Miroslava Bednarčíkková, Šimon Kovaľ, Martina Urbanová, 6 rokov „Kolekcia anjelov“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Mária Slebodníková, Michaela Starinská, Klára Kovalčíková, 7-9 rokov „Kolekcia – Anjeli strážni“

ZŠ Granč – Petrovce: Viktória Vaľková, Timea Leskovská, Liliana Zelená, Viktória Meľucková, Simona Džugasová, 6-9 rokov „Kolekcia anjelov“

ZŠ Žakovce: Nina Milkovská, Liana Jadamiecová, Lucia Cvanigová,6-8 rokov „Kolekcia anjelov“

Ceny za kolektívne práce

ZŠ Dr.D Fischera, Kežmarok: Laura Dolanská, Lenka Laskovská, Júlia Krasuľová, 7 rokov

„Anjelíčku môj strážničku..“

ZŠ s MŠ Domaňovce: kolektív, „Veselý anjelik pre smutné deti“

ZŠ Batizovce: kolektív, 7 rokov „Anjel z novín

Čestné uznania

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Barbora Šoltýsová, 10 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Tajovského: Nina Mindoková, 9 rokov „Matilda“

CVČ Poprad: Petra Pitoňáková, 15 rokov „Krištálový anjel“

Spojená škola mládeže: Mária Vicianová, 9 rokov „Angel song“

ZŠ T.J.Moussona, Michalovce: Rastislav Rohun, 9 rokov „Anjelíčkovo“

ZŠ Sečovská Polianka: Barborka Timková, 7 rokov „Môj anjelik“

ZŠ Tribečská, Topolčany: Terezka Kovačiková, 6 rokov „Anjeličku strážničku“

ZŠ Trenčianske Jastrabie: Ninka Kyselicová, 9 rokov „Môj anjel“

ZŠ Rudlov: Adriana Dudová, 9 rokov „Anjel v okne“

ZŠ Vinohrady: Patrik Kubíček, 11 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ Hranovnica: Jaroslav Pecha, 8 rokov „Let nad mestom“

ZŠ Kysak: Vanesa Kožurková, 10 rokov „Prinášam Vám Anjelsky čas“

ZŠ Tatranská Lomnica: Šimon Litvinský,8 rokov „Ochranca Grécka“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Kristína Šalajková, 7 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ Komenského, Svit: Lívia Ondirková, 7 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa: Matej Štelmach, 7 rokov „Michal archanjel“

ZŠ s MŠ Stráne pod Tatrami: Marianna Mirgová, 9 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ Huncovce: Anna Polhošová, 9 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ Dolné Kočkovce: Emka Zbínová, 8 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Švábovce: Terezka Korenková, 7 rokov „Hviezdny anjel“

ZŠ s MŠ Spišské Bystré: Karolína Liptáková, 10 rokov „Anjelska láska“

ZŠ s MŠ Torysa: Ester Saxová, 9 rokov „Anjel“

ZŠ Hurbanova, Stará Turá: Amelka Černícková, 6 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Tuhrina, Prešov: Sofia Ferková, 9 rokov „Anjel“

ZŠ Tajovského, Poprad: Slavomír Drozd, 10 rokov „Farebný anjel“

ZŠ s MŠ Bracovce: Stanislava Kančiová, 8 rokov „Anjelik šťastia“

ZŠ Martinská, Žilina: Jakubko Becík, 6 rokov „Vianočný anjel“

ZŠ s MŠ Komenského, Poprad: Bianka Ilenčíková, 9 rokov „Anjel Vianoc 2019“

ZŠ Jánovce: Rastislav Pecha, 8 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ J.A.Komenského, Veľký Meder: Vanessa Biharyová, 9 rokov „Aj deti sú anjelmi“

ZŠ s MŠ pri zz Dolný Smokovec: Timotej Desat, 9 rokov „Anjel radosti“

SŠ sv. Rodiny: Lujza Rumanová, 7 rokov „Anjel Vianoc 2019“

ZŠ s MŠ Kolíňany: Simona Šalátová, 10 rokov „Anjel s obláčikom“

ZŠ s MŠ Urmince: Michaela Šomogyiová, 9 rokov „Vianočný anjel“

ZŠ Vyšné Hágy: Darina Havašová: 10 rokov „Anjel – strážca“

ZŠ Júlie Bičíkovej, Budkovce: Michaela Kanaualová, 8 rokov „Modrý anjel“

 

ZÁKLADNÉ ŠKOLY  II. STUPEŇ

  1. miesto

ZŠ s MŠ M.R.Štefánika, Bratislava: Žofia Hoffmanová, 10 rokov „Anjelik a koník“

ZŠ s MŠ M.R.Štefánika.Bratislava:Bianka Lačková, 10 rokov „Spinkajúci anjelik“

ZŠ s MŠ M.R.Štefánika.Bratislava: „Kolekcia Anjelov“, 10-12 rokov, Mia Nemeti, Ema Kaščáková, Agnes Ferancová, Lea Dudláková, Zora Jurčová, Laura Lukačková, Zina Bystrianska, Karolína Jurčová

  1. miesto

ZŠ Lesnícka, Prešov: Melánia Gašparová, 10 rokov „Môj anjelik“

ZŠ Lesnícka, Prešov: Terezia Gašparová, 12 rokov „Nikdy nie si sama“

CVČ, Poprad: Radka Belánová, 14 rokov „Vlasatý“

ZŠ Budkovce: Adelka Sabovčíková, 12 rokov„ Kvietkový anjel“

ZŠ s MŠ Urmince: Karina Gajdošová, 12 rokov „Vianočný anjel“

ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok: „Kolekcia Anjelov“, 11-12 rokov, Katarína Ďateľová, Ján Majerčík, Alexandra Bukovská, Viktória Rochová, Adam Olekšák, Erik Wisniovsky, Liana Mašlonková, Jakub Pirhala, Peter Irha, Samuel Műnener

  1. miesto

ZŠ Martinská, Žilina: Vanesa Hodalová, 11 rokov „Vianočný anjel“

ZŠ s MŠ Francisciho, Poprade: Zuzana Juricová, 11 rokov „Každý môže byť anjelom“

ZŠ s MŠ Plavnica: Aneta Stolárová, 14 rokov „Anjel hudby“

ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa: Nina Gladišová, 12 rokov „Mama anjela“

ZŠ J.Švermu, Michalovce: Róbert Rohun, 12 rokov „Posol lásky“,

 

Ceny za kolekcie prác

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: „Lost Angels“, 14 rokov, Aneta Firmentová, Natália Kopaňáková, Jana Hurajtová

Ceny za kolektívne práce

SŠ Mierová, Svit: Alexandra Marhefková, Nina Šurinová, 13 rokov „Anjel nad krajinou“

Spojená škola Oslobodenia, Belá: Veronika Stročková, Michaela Machová, 14 rokov „Anjel ochranca prírody“

ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad: Michal Dulík, Karin Lukáčová, Simona Bednarčíková, Ema Kulíková, 14 rokov „Angel’s tears“

Čestné uznania

ZŠ a MŠ Tuhrina, Prešov: Margita Dzurková  „Anjel pre šťastie“

ZŠ Školská, Sečovská Polianka: Karin Kočišová, 13 rokov „Anjel Rusínov“

ZŠ s MŠ pri ZZ Dolný Smokovec: Simona Bérešová, 16 rokov „Anjel svetla“

ZŠ Huncovce: Miriam Neupaverová, 11 rokov „Anjel“

Gymnázium Kukučínova, Poprad: Sofia Vašková, 12 rokov „Cesta k anjelom“

ZŠ s MŠ Tajovského, Poprad: Zuzana Šimková, 13 rokov „Cesta k anjelom“

SSŠ Rovná, Poprad: Radovan Žoldák, 11 rokov „Anjel“

ZŠ Kysak: Laura Hvozdíková, 11 rokov „Môj anjel medzi vločkami“

ZŠ Kežmarok: Lenka Ondo-Eštoková, 10 rokov „Môj milý anjelik“

ZŠ s MŠ Kokošovce: Bibiana Mrizová, 12 rokov „Anjel“

ZŠ s MŠ Stráne pod Tatrami: Sarah Bačová, 15 rokov „Spiaca krása anjela“

ZŠ s MŠ Komenského, Poprad: Júlia Podhorská, 13 rokov „Strážca ulíc“

Spojená škola Sv. rodiny, Bratislava: Júlia Eliášová, 12 rokov „Anjel“

ZŠ s MŠ Urmince: Radka Berecová, 13 rokov „Vianočný anjel“

ZŠ J.A. Komenského, Veľký Meder: Alexandra Lukácsová, 10 rokov „Anjel so správou“

ZŠ s MŠ Švábovce: Denis Gabčo, 14 rokov „Anjel vianočných želaní“

Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice: Krištof Polačko, 11 rokov „Múdry anjel“

ZŠ Komenského Svit: Filip Janík, 14 rokov „Anjel Vianoc“

ZŠ s MŠ Tulčík: Zuzana Šoltysová, 13 rokov „Rozkošný anjel“

ZŠ Jánovce: Kristína Pechová, 12 rokov „Anjel Vianoc“

CVČ Poprad: Petra Pitoňáková, 15 rokov „Krištáľový anjel“

 

ZÁKLADNÉ UMELECKÉ ŠKOLY

  1. miesto

ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok: Nina Raffajová, 7 rokov „Anjelské priateľstvo“

ZUŠ Gelnica: Diana Saxová, 10 rokov „Kľúč Vianoc“

ZUŠ Gelnica: Alexej Kovaľ, 9 rokov „Vianočný anjel“

Art. SLNEČNICE, o.z., Bratislava: Lucia Pleschová, 6 rokov „Veselí anjelikovia tancujú“

ZUŠ Gelnica: Simona Gregová, 10 rokov „Polnočný anjel“

Art. SLNEČNICE, o.z., Bratislava: Olívia Hozlárová, Júlia Pleschová, Michaela Miklošíková, 11 a 14 rokov „Kolekcia Anjelov“

  1. miesto

SZUŠ Liptovská Štiavnica: Sofia Sarah, 8 rokov „Anjel s ružovými vlasmi“

ZUŠ Gelnica: Simona Vargová, 9 rokov „Radosť Vianoc“

ZUŠ Svit: Laura Dančová, 8 rokov „Môj vianočný anjel“

ZUŠ Lendak: Ján Koščák, 13 rokov „Trúbiaci anjeli nad Lendakom“

ZUŠ Poprad: Zoja Rzymanová, Anett Anderle, Júlia Stachová, Tatiana Meliorisová, 8-16 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ Košice: Petra Kukurová, Rebeka Marešová, Martina Takáčová, Hana Borošová, 11-14 rokov „Kolekcia Anjelov“

SZUŠ Komenského, Stará Ľubovňa: Dáša Hermelová, Dominika Gajdoš, Zoe Polášová, 6-12 rokov „Kolekcia Anjelov“

SZUŠ Fantázia, Svit: Laura Gašparová, Nina Hronkinová, Marek Kačmarčik, Viktor Lucas Kováč, 6 rokov „Náš kamarát anjel“

  1. miesto

SZUŠ Komenského, Stará Ľubovňa: Barbara Balážová, 7 rokov „Anjel Vianoc“

ZUŠ Lendak: Veronika Fudalyová, 11 rokov „Anjel lásky všetkých ľudí“

ZUŠ Lendak: Valentína Birošíková, 13 rokov „Spievajúci anjel“

ZUŠ Svit: Miriama Želonková, 6 rokov „Nesmelý anjelik“

ZUŠ Svit: Zoja Dluhá, 8 rokov „Dvojica anjelov“

ZUŠ Frica Kafendu Vrútky: Filip Goňa, Matúš Belorid, 6 rokov „Kolekcia Anjelov“

 

Ceny za kolekcie prác

ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa: Beata Dziaková, Petra Nedoroščíková, 7-8 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ L. Árvaya, Žilina: Eliška Pišková, Ján Gregor, Johana Birnerová, 5 rokov, „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ L. Árvaya, Žilina: Patrik Kubica, Charlotta Kazáriková, Branislav Zákopčaník, 6-7 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok: Liliana Kovaříková, Tamara Bučková, 6 – 8 rokov „Kolekcia Anjelov“

SŠ-ZUŠ Letná, Poprad: Lukáš Miško, Terézia Maľáková, Jaroslav Guoth, Theo Karas, Emma Šidlovská, 5 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ Tatranská Lomnica: Ivana Olejníkova, Ondrej Zoričák, Alica Gelle, 8-9 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ Senica: Mojmír Šrámek, Eliáš Šrámek, Zuzana Tuláková, 7-9 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ Štefánikova, Life academy, Poprad: Jakub Kozempel, Mia Korál, Stela Lišková, 8 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ Štefánikova, Life academy, Poprad: Matúš Dulovič, Sára Semaňáková, Diana Chudíková, Sofia Korenková, 5 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín: Barbora Šabasevičius, Samuel Beňuš, 7 rokov „Kolekcia Anjelov“

SZUŠ Fantázia, Svit: Ema Chudiková, Zuzana Pavlicova, Lívia Ondirková, Vanesa Bujňáková, Emma Dorniaková, Diana Ridillová, Viktória Černáková, 7 rokov „Kolekcia Anjelov“

ZUŠ CSŠ sv. Jána Pavla II., Poprad: Timea Fabianová, Terézia Vašková, Laura Dragošeková, Adriana Vaľová, Karolína Jureková, Nikola Gašparová, Sebastían Riedl, Matúš Kožár, 7- 9 rokov, „Anjeli – naši ochrancovia“

Ceny za kolektívne práce

ZUŠ Svit: Karolína Panáčková, Kristína Panáčková, Katka Hoclárová, Tomáš Kováč, Zdenka Debora Marčišovská, Andrea Zavacká, Alexandra Sasáková, Vanesa Kormošová, Karin Mrštinová 10-11 rokov „Spoločenstvo anjelov“

Čestné uznania

ZUŠ Rakúsy: Stanislava Mirgová, 11 rokov „Anjelik“

ZUŠ Gelnica: Alexandra Dorková, 6 rokov „Anjel so srdcom“

ZUŠ Gelnica: Emka Papcunová, 6 rokov „Zima“

SZUŠ Dotyk Ružomberok, elok.pracovisko Liptovská Lužná: Lívia Rakučáková, 6 rokov „Anjel smejko“

Elok. pracovisko ESŠ Liptovský Mikuláš: Silvia Hradská, 6 rokov „Anjelik s lízankou“

SZUŠ Dotyk Ružomberok: Mathias Dudra, 7 rokov „Anjel strážny“

SZUŠ Dotyk Ružomberok: Oľga Mihulcová, 6 rokov „Anjel“

ZUŠ Poprad: Valentína Kuchtová, 4 roky „Anjel“

ZUŠ Lendak: Dávid Gallik, 7 rokov „Anjel-lapaj“

ZUŠ Krompachy: Emka Mertinková, 7 rokov „Anjel radosti“

ZUŠ Spišské Podhradie: Martina Frančová, 7 rokov „Anjel pripravený na darovanie objatia“

SZUŠ Liptovský Hrádok: Tamara Gemzická, 8 rokov „Lásku rozdávaj“

SZUŠ Červený Kláštor: Damián Mišalko, 8 rokov „Anjel Damián“

SZUŠ Rosnička art, Spišský Štvrtok: Terézia Farkašová, 7 rokov „Anjeliček“

ZUŠ Spišská Stará Ves: Lea Lachová, 14 rokov „Hudba Anjelska“

ZUŠ Moldava nad Bodvou: Zorka Vargová, 8 rokov „Anjel“

ZUŠ sv. Jána Bosca, Emma Vencuriková, 7 rokov „Anjel“

 

STREDNÉ ŠKOLY

  1. miesto

ŠUP Kežmarok: Hricová Timea, Artimová Karolína, Vrábeľ Vratko, Lorencovičová Tatiana, Maškulková Tamara, Žigová Zuzana, Pavličko Peter,16 rokov, „Hraví anjeli“

  1. miesto

SOŠ Technická, Poprad: Marko Markula, „Anjel“

Gymnázium Š. Moysesa, Moldava nad Bodvou: Petronela Bernárová,15 rokov, „Anjel všetkých ľudí“

  1. miesto

SOŠ Technická, Poprad: Samuel Bartoš, 15 rokov „Anjel“

SOŠ Technická, Poprad: Kristián Pemčák, 15 rokov „Anjel“

SOŠ Technická, Poprad: Kevin Peško, 15 rokov „Anjel“

SOŠ Technická, Poprad: Dávid Hudák, 15 rokov „Anjel“

SOŠ Technická, Poprad: Pavol Šeleng, 15 rokov „Anjel“

 

Ceny za kolektívne práce

ŠUP Kežmarok: Sára Dziaková, Rebecca Ivančíková, Alexandra Maláková, „Dochvílny Anjel-Časko“

ŠUP Kežmarok: 16 rokov, Annamária Lörincová, Natália Nagyová, Kristína Pachová, Lara Sopková, Laura Svocáková, Katarína Točeková, Johana Vašková, Emília Žrobeková, „Listy z neba“

Čestné uznania

SSŠ Biela voda, Kežmarok: Beáta Pištová, 16 rokov „Anjel Vianoc v ľudovom šate“

SOŠ Szakközépiskola Moldava nad Bodvou: Patrik Tóth „Anjel strážca“

SOŠ pedagogická Prešov: Lucia Šarišská, 17 rokov „Anjel Vianoc“

SOŠ pedagogická Prešov: Simona Štachurová, 15 rokov „Anjel Vianoc“

OA Poprad: Michaela Žišková, „Anjel Vianoc“

SSOŠ Bardejov: Matúš Bučko, 16 rokov „Anjel spásy“

Stredná pedagogická škola, Levoča: Michaela Valašková, 18 rokov „Môj anjel vo dne v noci“

ZŠ s MŠ pri ZZ Dolný Smokovec: Ela Balážová, 17 rokov „Dúhový Anjel“

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Advertisement -
- Advertisement -

Ďalšie články