Dopravná nehoda v Piešťanoch si vyžiadala dve obete

0
252

KRPZ Trnava |MM|  Na ceste medzi Piešťanmi a Drahovcami došlo včera večer k tragickej dopravnej nehode. 26 ročný vodič z Piešťan viedol osobné auto Suzuki Baleno v smere od Drahoviec na Piešťany. Na rovnom úseku cesty prešiel z nezistených príčin do protismeru, kde sa čelne zrazil s oprotiidúcim autom Škoda Fabia. Jeho 44 ročný vodič zo Svätého Jura utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Vodič Suzuki bol s ťažkými zraneniami prevezený do nemocnice, kde v dôsledku zranení zomrel. Polícia na mieste nehody  uzatvorila cestu a vykonávala odklon premávky. Po zadokumentovaní a odstránení následkov bola cesta o 23. h  sprejazdnená.

Príčiny tragickej nehody polícia vyšetruje, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie z prečinu usmrtenia. Do konania pribral znalca z odboru cestnej dopravy a nariadená bola pitva.

Vyhasli dva životy. Jeden mladý a druhý ešte mladší. Dávajte si na cestách pozor, k nešťastiu môže dôjsť v sekunde.

– – –

Prezídium HaZZ |MM|  Dňa 7. januára 2020 krátko pred 19.30 hod. bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na št. ceste č. I/61 v katastri mesta Piešťany. Na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch (z hasičských staníc v Piešťanoch a v Hlohovci), ktorí vyslobodili osoby z havarovaných vozidiel pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru a pomohli ich naložiť na vozidlá odťahovej služby. Počas udalosti bola št. cesta č. I/61 uzatvorená v oboch jazdných pruhoch. Následkom dopravnej nehody došlo k usmrteniu dvoch osôb.

Zdroj: HaZZ
Foto: HaZZ

Foto Polícia SR:

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno