ISSN 1337-8481

Komunikácia Danka so Zsuzsovou a Ficove včerajšie video ukázali, v akej hlbokej morálnej kríze sa spoločnosť nachádza

Posledné udalosti zásadného významu sa v našej spoločnosti udejú tak rýchlo, že je problém monitorovať ich či zaujať k nim akékoľvek stanovisko.

Medzinárodná sieť investigatívnych novinárov Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP) z projektu Kočnerova knižnica niektorým novinárom sprístupnila ďalšie šokujúce informácie a rozhovory najvyšších ústavných činiteľov SR.

Z posledných informácií publikovaných včera vyplýva, že predseda NR SR Andrej Danko vyslovene klamal o svojich kontaktoch s obžalovanou z objednávky vraždy novinára Kuciaka a jeho priateľky Aleny Zsuzsovej. Aj v tomto prípade verejnosť môže vidieť, čo za morálny a ľudský odpad vedie našu krajinu a spolu tvorí zákony, ktorými sa my bežní občania musíme riadiť.

Zdroj: FB Zomri
Zdroj: FB Zomri

V prípade Danka nevidím za najnebezpečnejšie to, že fešandu Zsuzsovú chcel bozkávať všade a stráviť s ňou konečne celú noc – každý z nás má iný vkus. Problémom v prípade Danka je jeho ústavná funkcia, ktorá je druhou najdôležitejšou v štáte. A problémom dnešného dňa a v prípade samotného Danka jeho života a ďalšej kariéry nielen ako politika, ale aj ako advokáta, je a trvale bude fakt, že ani po prevalení sa kauzy, v ktorej už niekoľko dní prebieha súdne konanie z pozície predsedu NRSR verejne klamal o svojich kontaktoch so Zsuzsovou a zatĺkal ich komunikáciu.

Predseda NR SR Andrej Danko rovnako ako v minulosti ani teraz nesklamal a verejnosť neprekvapil verejným ospravedlnením sa a okamžitým odstúpením z funkcie ale vyhlásením, že sa jedná o porušenie ľudských práv, ku ktorému malo prísť zverejnením jeho komunikácie s obžalovanou z objednávky vraždy dvoch mladých ľudí.

Len povestnou “čerešničkou na torte” v tomto kontexte vyznieva včerajšie verejné vyjadrenie expremiéra a predsedu SMERU SD Roberta Fica, ktorý rovnakou rétorikou neodsudzuje toho, kto morálne a eticky zlyhal, ale tých ktorí zlyhanie odhalili a vo verejnom záujme na neho upozornili občanov krajiny, ktorí život týchto ľudí svojou prácou a odvádzanými daňami dlhé roky financujú.

MÉDIA BRUTÁLNYM ZÁSAHOM DO SÚKROMIA PREDSEDU PARLAMENTU PREKROČILI VŠETKY HRANICE!

Gepostet von Robert Fico am Dienstag, 28. Januar 2020

Spoločnosť je po 12 ročnej vláde skorumpovanej bandy politikov sľubujúcich nám zodpovednú zmenu, na kolenách a v totálnom morálnom úpadku. Trúfa si vôbec niekto odhadnúť ako dlho budeme naprávať škody spôsobené arogantnými mafiánmi a zločinecké praktiky kryjúcimi skorumpovanými politikmi?

Dnešné ranné správy priniesli informácie o domových prehliadkach vykonávaných policajným útvarom NAKA u bývalej štátnej tajomníčky za SMER SD, sudkyni a Kočnerovej opičky Jankovskej, jej sestry a dokonca aj u “podnikateľa” Bodora. – NESKORO !! Ak títo ľudia majú IQ vyššie ako priemerný pacient psychiatrickej liečebne, za mesiace počas ktorých im muselo byť jasné, že rabovanie zo spoločného a ich neobmedzená vláda končí, určite u seba doma a vo svojich firmách dôkladne pozametali a policajti z NAKA s najväčšou pravdepodobnosťou pri  rannej razii našli akurát tak pripravené obložené chlebíčky a teplú kávu na stole.

Jedna správa, resp. posolstvo je ale veľmi dôležité. Smeruje k policajtom prokurátorom a sudcom aj na nižších úrovniach riadenia polície, prokuratúry a súdov z ktorého by malo byť jasné aj skorumpovaným, arogantným a zákerným komunálnym politikom tváriacim sa ako neobmedzení vládcovia na obciach a mestách, že nestojí otázka či pravda vyjde najavo a nimi napáchané špinavosti budú potrestané, ale kedy sa tak stane.

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články