Obvinený mal dreveným valčekom  napadnúť 27-ročného muža

0
9

KRPZ Trenčín |MM|  Vyšetrovateľ z Považskej Bystrice  vzniesol obvinenie  zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu, prečinu porušovania domovej  slobody a zločinu vydierania voči 30-ročnému mužovi  z Považskej Bystrice.

Obvinený muž  sa mal v poobedňajších hodinách  pomocou pravého kľúča dostať do bytu v bytovom dome v Považskej Bystrici, kde sa v tom čase nachádzal 27-ročný muž. Poškodeného muža bez  predchádzajúceho fyzického či verbálneho  konfliktu mal fyzicky napadnúť a to tak, že ho mal začať udierať dreveným valčekom, ktorý si do bytu priniesol.   Po cca 20 úderoch  valček odložil a začal poškodeného udierať gumenou guľou na lane, pričom  poškodený mal spadnúť na zem, kde zostal ležať.

Obvinený muž  sa začal poškodenému vyhrážať zabitím, ak to oznámi  na políciu a následne odišiel preč. Počas incidentu boli poškodenému mužovi spôsobené rôzne zranenia s predpokladanou dobou liečenia cca 4 až 6 týždňov.

V zmysle zákona hrozí v tomto prípade obvinenému strata slobody na štyri až desať rokov. Vyšetrovateľ spracoval  podnet na vzatie obvineného do väzby.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno