ISSN 1337-8481

“každý musíme pomôcť sám, len my si musíme vymyslieť náš spôsob prežitia”

ODDNES NEPOZERÁM SPRÁVY. Sú paralyzujúce, nútia nekonať a vyvolávajú strach. Už sa nič nové nedozviem. Je mi jasné, že bude KRÍZA a že si každý musíme pomôcť sám, len my si musíme vymyslieť náš spôsob prežitia.

Čo robiť v kríze je jasné: minimalizovať všetky možné náklady, diverzifikovať príjmy (mať viac rôznych služieb, príjmov) a nachádzať spôsoby a služby, ktoré budú ľudia potrebovať aj v kríze. A myslieť na to, že ľudia už nikdy nebudú tak rozhadzovať peniaze ako v minulosti.

Taktiež rozorať trávniky a nasadiť si vlastnú zeleninu a zemiaky. Aj 5 metrov štvorcových vám zabezpečí zeleninu na min 1 ročné obdobie navyše bez chémie. Nakupovať lokálne, podporovať lokálnych výrobcov, lokálne malé predajne a firmičky.

Rovnako hľadať nové spôsoby komunikácie a distribúcie svojich služieb či tovarov. Mobilné (chodiť za zákazníkmi) alebo online (vo virtuálnom priestore).

Dbať o svoje zdravie, zvyšovať svoju imunitu – dobrou stravou pre telo i dušu (cenzurovať svoju pozornosť – nepozerať dlho negatívne správy, lebo to znižuje imunitu a začať pozerať niečo pozitívne, mozog sa dá oklamať), zaujímať sa o vhodné alternatívne spôsoby liečby, aby ste minimalizovali návštevy lekárov a nemocníc.

Zdroj: FB

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články