Českí hasiči zasahovali pri náročnom požiari automobilového žeriavu

0
54

Prezídium HaZZ |MM| Náročný zásah majú za sebou naši českí kolegovia, ktorí včera zasahovali pri požiari automobilového žeriavu v obci Kozlany .
Oheň zachvátil vozidlo tesne po obede a pri príjazde hasičov bolo celé v plameňoch. Vplyvom požiaru vybuchli všetky pneumatiky, ktoré odleteli niekoľko desiatok metrov. Zranili sa traja hasiči, ktorí sú už v domácom liečení. Pri požiari unikli z vozidla prevádzkové kvapaliny, ktoré museli hasiči odstraňovať aj z miestneho potoka. Výbuchy pneumatík spôsobili tiež viaceré škody na troch rodinných domoch (rozbili sklenené výplne, zapríčinili požiar v interiéri a pod.). Požiar spôsobila technická závada na vozidle.
Zraneným hasičom prajeme skoré uzdravenie.

Video: HZS Jihomoravského kraje

Náročný zásah majú za sebou naši českí kolegovia, ktorí včera zasahovali pri požiari automobilového žeriavu v obci Kozlany 🔥🚒Oheň zachvátil vozidlo tesne po obede a pri príjazde hasičov bolo celé v plameňoch. Vplyvom požiaru vybuchli všetky pneumatiky, ktoré odleteli niekoľko desiatok metrov. Zranili sa traja hasiči, ktorí sú už v domácom liečení. Pri požiari unikli z vozidla prevádzkové kvapaliny, ktoré museli hasiči odstraňovať aj z miestneho potoka. Výbuchy pneumatík spôsobili tiež viaceré škody na troch rodinných domoch (rozbili sklenené výplne, zapríčinili požiar v interiéri a pod.). Požiar spôsobila technická závada na vozidle. Zraneným hasičom prajeme skoré uzdravenie. Video: HZS Jihomoravského kraje

Gepostet von Prezídium Hasičského a záchranného zboru am Freitag, 31. Juli 2020

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno