nedeľa, 27. septembra, 2020
ISSN 1337-8481

Aj vďaka vášmu hlasu postúpila ZŠ J.A.Komenského do súťaže NAJ ŠKOLA za okres Galanta

Hlasovanie bolo 14. septembra  ukončené a toto sú postupujúce školy.
V desiatich okresoch sa nám neprihlásila ani jedna škola, alebo sa prihlásila jedna alebo viac ale nezískali žiadne hlasy, alebo 2 školy po jeden hlas.
10 škôl preto postúpilo na základe najvyššieho počtu hlasov spomedzi všetkých škôl. Postupujúcim školám sa tím NAJ ŠKOLY ozve už čoskoro.

GRATULUJEME A TEŠÍME SA.

 

TRNAVSKÝ KRAJ

OKRES DUNAJSKÁ STREDA: ZŠ Mateja Bela, Šamorín

OKRES GALANTA: ZŠ Jana Amosa Komenského, Sereď

OKRES HLOHOVEC: ZŠ s MŠ, A.Felcána, Hlohovec

OKRES PIEŠŤANY: ZŠ s MSŠ, Banka

OKRES SENICA: ZŠ, ul. Záhorácka, Borský Mikuláš

OKRES SKALICA: ZŠ s MŠ Gbely

OKRES TRNAVA: ZŠ Jána Palárika, Majcichov

 

BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ

OKRES BANSKÁ BYSTRICA: ZŠ J.G. Tajovského Banská Bystrica

OKRES BANSKÁ ŠTIAVNICA: ZŠ a MŠ F. Coburga, Svätý Anton

OKRES BREZNO: ZŠ Karola Rapoša, Brezno

OKRES DETVA: ZŠ Ul. obrancov mieru, Detva

OKRES KRUPINA: ZŠ J.C. Hronského, Krupina

OKRES REVÚCA: ZŠ s MŠ Železničná, Jelšava

OKRES RIMAVSKÁ SOBOTA: ZŠ J. F. Rimavského, Hnúšťa

OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ: Gymnázium A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš

OKRES ZVOLEN: ZŠ A. Sládkoviča, Sliač

OKRES ŽARNOVICA: ZŠ Jána Zemana, Nová Baňa

OKRES ŽIAR NAD HRONOM: ZŠ M.R.Štefánika, Žiar nad Hronom

 

BRATISLAVSKÝ KRAJ

OKRES BRATISLAVA: ZŠ Pavla Marcelyho, Bratislava

OKRES MALACKY: ZŠ Láb, Láb

OKRES PEZINOK: ZŠ s MŠ, Budmerice

OKRES SENEC: ZŠ Javorová, Chorvátsky Grob

 

KOŠICKÝ KRAJ

OKRES KOŠICE: Spojená škola sv.košických mučeníkov, Košice

OKRES MICHALOVCE: ZŠ T. J. Moussona, Michalovce

OKRES SOBRANCE: ZŠ Komenského, Sobrance

OKRES SPIŠSKÁ NOVÁ VES: ZS Ing. Kožucha, Spišská Nová Ves

OKRES TREBIŠOV: ZŠ Školská Michaľany

 

NITRIANSKY KRAJ

OKRES KOMÁRNO: ZŠ J.A. Komenského, Komárno

OKRES LEVICE: ZŠ Mierová, Želiezovce

OKRES NITRA: ZŠ Novozámocká, Ivanka pri Nitre

OKRES NOVÉ ZÁMKY: ZŠ na Ulici G. Bethlena, Nové Zámky

OKRES ŠALA: ZŠ J.C. Hronského, Šaľa

OKRES TOPOĽČANY: ZŠ s MŠ Solčany, Solčany

OKRES ZLATÉ MORAVCE: ZŠ s MŠ Tekovské Nemce

 

PREŠOVSKÝ KRAJ

OKRES BARDEJOV: ZŠ L. Svobodu, Bardejov

OKRES HUMENNÉ: ZŠ Hrnčiarska, Humenné

OKRES KEŽMAROK: Spojená škola, Školská, Lendak

OKRES LEVOČA: ZŠ Gašpara Haina, Levoča

OKRES MEDZILABORCE: ZŠ Komenského, Medzilaborce

OKRES POPRAD: ZŠ s MŠ, Komenského, Poprad

OKRES PREŠOV: ZŠ Široké

OKRES SABINOV: ZŠ, Komenského, Sabinov

OKRES SNINA: ZŠ P.O. Hviezdoslava, Snina

OKRES SVIDNÍK: ZŠ, Ulica Komenského, Svidník

OKRES VRANOV NAD TOPĽOU: ZŠ s MŠ Tovarné

 

TRENČIANSKY KRAJ

OKRES BÁNOVCE NAD BEBRAVOU: ZŠ, Duklianska ul., Bánovce nad Bebravou

OKRES ILAVA: ZŠ s MŠ Centrum I, Dubnica nad Váhom

OKRES MYJAVA: ZŠ s MŠ, Vrbovce

OKRES NOVÉ MESTO NAD VÁHOM: ZŠ Tematínska ul., Nové Mesto nad Váhom

OKRES PARTIZÁNSKE: ZŠ Radovana Kaufmana Partizánske

OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA: ZŠ Stred, Považská Bystrica

OKRES PRIEVIDZA: Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza

OKRES PÚCHOV: ZŠ Gorazdova, Púchov

 

ŽILINSKÝ KRAJ

OKRES BYTČA: ZŠ Eliáša Lániho, Bytča

OKRES ČADCA: ZŠ s MŠ, Kudlov, Skalité

OKRES DOLNÝ KUBÍN: ZŠ Martina Kukučína, Dolný Kubín

OKRES MARTIN: ZŠ, ul. M. R. Štefánika 1, Vrútky

OKRES NÁMESTOVO: ZŠ s MŠ Mútne, Mútne

OKRES RUŽOMBEROK: ZŠ, Zarevúca ul, Ružomberok

OKRES TURČIANSKE TEPLICE: ZŠ s MŠ Školská, Turčianske Teplice

OKRES TVRDOŠÍN: ZŠ s MŠ Liesek

OKRES ŽILINA: ZŠ s MŠ Rosina

 

POSTUJÚCI Z DRUHÝCH MIEST:

Základná škola, Rozmarínová ul. 1, Komárno
5757 hlasov

ZŠ J.S. Neresnickeho, Dobra Niva
2660 hlasov

ZŠ s MŠ Oravský Podzámok
2450 hlasov

ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok
1670 hlasov

ZŠ, Mládežnícka ul., Krásno nad Kysucou
1606 hlasov

ZŠ s MŠ, Sedliská
1280 hlasov

Š P. O. Hviezdoslava Trstená, Trstená
1226 hlasov

Základná škola, Sídlisko II, Vranov nad Topľou
1209 hlasov

ZŠ Požiarnická 3, Požiarnická, Košice
1135 hlasov

Základná škola, Kračúnovce
976 hlasov

 

zdroj: Naj škola, Fb

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články