nedeľa, 27. septembra, 2020
ISSN 1337-8481

PRÁVE TERAZ: V Seredi prebehla policajná akcia – AKTUALIZOVANÉ

Pred malou chvíľou prebehla v Seredi policajná akcia. Na odbočke na Kukučínovu ulicu sa nachádza poškodené policajné vozidlo. Podľa zatiaľ dostupných informácií malo prísť k prenasledovaniu páchateľa, ktorý mal podpáliť nehnuteľnosť – izbu, v ktorej sa mali nachádzať osoby.

Bližšie informácie zisťujeme od hovorkyne KR PZ.

 

AKTUALIZOVANÉ – doplnenie správy od KR PZ

“Môžem Vám potvrdiť že došlo k udalosti, osoba mala neznámym spôsobom podpáliť izbu rodinného domu, v dome sa v tom čase nachádzalo 5 osôb, ktoré sa ale nezranili. Polícia krátko na to zadržala podozrivého muža. Na mieste je momentálne vyšetrovateľ s výjazdom, ktorý zistí okolnosti a príčiny konania tohto muža. Skutok polícia preveruje ako podozrenie z prečinu všeobecného ohrozenia” – uviedla hovorkyňa KR PZ Trnava Mária Linkešová

– – –

AKTUALIZOVANÉ – kompletná tlačová správa od KR PZ Trnava

POŽIAR DOMU V SEREDI: POLICAJTI ZAMEDZILI ĎAĽŠÍM ŠKODÁM A MUŽA ZADRŽALI

Policajti zo Serede zadržali muža, ktorý je podozrivý z podpálenia časti domu v meste Sereď. Z domu stihlo ujsť 5 osôb, a nikto sa nezranil.

Muž mal v úmysle podpálit aj obytný karavan, ktorý stihol poliať, no policajná hliadka ho zadržala skôr, ako mohol použiť zapaľovač.

Policajný vyšetrovateľ s výjazdom je na mieste a prípad dokumentujú s podozrením na prečin všeobecného ohrozenia. Okolnosti a motív konania zisťujeme.

foto: KR PZ Trnava

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články