ISSN 1338-032X

Prasknuté vodovodné potrubie môže spôsobiť komplikácie v doprave. Zajtra pravdepodobne bude odstávka vody na Cukrovarskej ul. a okolí !

Sereď / Iba pred malou chvíľou sme na základe podnetu obyvateľky Cukrovarskej ulice informovali o vode vytekajúcej na chodník a frekventovanú cestu z pravdepodobne z prasknutého potrubia verejného vodovodu.

Na mieste sme sa boli pozrieť osobne, informácia sa zakladá na pravde a skutočne je zatopený nielen chodník, ale aj vozovka. Na mieste nie sú žiadne označenia, upozorňujúce vodičov na zvýšené nebezpečenstvo a nutnosť spomaliť jazdu pred priestorom, ktorý môže v nočných hodinách namŕzať.

Kontaktovali sme Mestskú políciu, ktorá plánuje nad ránom v rámci možností zabezpečiť posyp, no ostatné musí vykonať správca komunikácie a ten koho zariadenie túto situáciu spôsobuje.

Kontaktovali sme aj štátnu políciu na tiesňovej linke 158 so žiadosťou, aby bol vyrozumený správca komunikácie, ktorý by mal vykonať preventívne opatrenia eliminujúce vznik stavu, ktorý by mohol spôsobiť dopravnú nehodu.

Jazdite opatrne !!

Upozornenie pre obyvateľov Cukrovarskej ulice a blízkeho okolia:

Na základe informácie obyvateľky Cukrovarskej ulice vyzývame obyvateľov aj priľahlých činžiakov, aby si zabezpečili vodu na zajtra, nakoľko s najväčšou pravdepodobnosťou od rána havarijná služba odstaví dodávku vody, začne robiť výkop a odstraňovať vzniknutú poruchu.

Obyvateľke Cukrovarskej ulice Michaele ďakujeme za včasné upozornenie na problém a informácie pre ďalších obyvateľov haváriou postihnutej lokality.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články