Mladý brankár Tomáš Šípka podpísal svoj prvý kontrakt

0
13

ŠKF Sereď /  Odchovanec mládežníckej akadémie ŠKF Sereď Tomáš Šípka, ktorý už dlhodobejšie trénuje s A-tímom ŠKF Sereď, podpísal s klubom zmluvu o príprave talentovaného športovca. Kontrakt má platnosť do 30. 06. 2021.

„Som rád, že mi klub ponúkol takúto príležitosť, odmalička tu trénujem. Som veľmi rád, že som s klubom podpísal talentovú zmluvu. Budem sa snažiť na sebe tvrdo pracovať, urobím maximum, aby som bol ešte lepší. Chcem ukázať, že na to mám a že si kontrakt zaslúžim,“ to boli prvé slová talentovaného brankára ŠKF Sereď, ktorý pravidelne chytáva za kategóriu U19.

K podpisu zmluvy s 18-ročným Tomáš Šípkom sa vyjadril aj športový riaditeľ mládeže Miroslav Greguška: „Začíname novú etapu spolupráce medzi mládežníckou akadémiou ŠKF Sereď a A-mužstvom dospelých, kde takou prvou lastovičkou je brankár Tomáš Šípka, ktorý už pravidelne trénuje s „áčkom“. Aj na základe toho sme sa rozhodli, že mu poskytneme zmluvu o výchove a podpore talentovaného športovca. Aj do budúcna už máme vyhliadnutých ďalších adeptov z kategórie U15 či U17, s ktorými určite počítame do budúcnosti.“

 

VIZITKA – #2 TOMÁŠ ŠÍPKA:

Narodený: 07. 02. 2003

Vek: 18 rokov

Výška: 1,75 m

Váha: 68 kg

Pozícia: brankár

Predchádzajúci klub: AS Trenčín U17

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno