nedeľa, 28. februára, 2021
ISSN 1338-032X

Po 31 ročnom Tomášovi polícia pátra aj dnes, rozsiahla akcia aj za pomoci dobrovoľníkov

KR PZ Trnava |MM|  Dnes nám na pomoc prišli aj kolegovia z poriečnej polície PPZ, ktorí prepátravajú s naším pátračom koryto a brehy Váhu.

Ďalšia skupina prepátrava súš, a to najmä v okolí Vinohradov nad Váhom a Šintavy. V teréne sú aj policajní kynológovia so služobným psami, a Tomáša hľadajú spolu s nami aj dobrovoľníci z Pohotovostného pátracieho tímu a zo Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce.

Tomáš naposledy volal so svojou matkou cez videohovor vo štvrtok, 18.2. krátko pred 19:00 h. V tom čase sa nachádzal v obci Vinohrady nad Váhom u svojej starej mamy. Odtiaľ neskôr odišiel na svojom aute Škoda Fabia na neznáme miesto. Nikto z blízkych sa s ním odvtedy nedokázal spojiť. Policajti našli jeho auto zaparkované a uzamknuté, neďaleko rieky Váh vo Vinohradoch nad Váhom pod časťou Paradič. Policajné hliadky spolu so psovodom a služobným psom prepátrali okolie. K policajtom sa pridali aj hasiči na člne, ktorí prehľadali oba brehy rieky v niekoľko kilometrových úsekoch.

Tomáš je 178 cm vysoký, má tmavé vlasy a hnedé oči. Má skoliózu chrbtice a kríva na jednu nohu. Naposledy ho videli v šedých teplákoch a modrej bunde s čiernymi časťami. Na nohách mal obuté zimné topánky.

Ak ste muža videli, alebo viete, kde, prípadne s kým, by sa mohol zdržiavať, ihneď kontaktujte bezplatnú linku 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na FB stránku Polícia SR – Trnavský kraj.

 

 

Pátranie po Tomášovi Kuchynkovi sme zverejnili včera tu:

Polícia hľadá nezvestného Tomáša Kuchynku zo Serede

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články