Tigre sa už tešili, že ide olovrant. Polícia hľadá muža, ktorý sa dobíjal do ich výbehu.

0
4

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Dunajskej Stredy pátrajú po mužovi, ktorý je podozrivý zo spáchania trestného činu poškodzovania cudzej veci.

V novembri minulého roka sa neznámy muž pokúsil, v areáli Malkia Parku, prilákať tigrov k oploteniu výbehu. Zvolil spôsob, za ktorý by si mohol posedieť vo väzení až 1 rok. Zo vzdialenosti niekoľkých metrov, mal hodiť kameň do bezpečnostného skla na výbehu tigrov. To okamžite prasklo, ale keďže ide o trojsklo, nedošlo k jeho úplnému rozbitiu. Pozornosť 2 šeliem sa mu tým podarilo upútať. Ihneď prišli skontrolovať, kto sa im to dobíja do ich teritória. Majiteľ musel, kvôli bezpečnosti, vymeniť celú tabuľu poškodeného skla o veľkosti približne 1,5 x 2 metre. Páchateľ mu tak spôsobil škodu vo výške viac ako 1500 eur.

Policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci.

Pokiaľ ste muža na fotkách spoznali, prípadne o ňom viete akékoľvek informácie, kontaktujte Obvodné oddelenie Policajného zboru v Dunajskej Strede, zavolajte na číslo 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na náš FB Polícia SR – Trnavský kraj.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno