ISSN 1337-8481

Pokračovala dnes ráno NAKA v akcii VENAL aj v Seredi ? – AKTUALIZOVANÉ

Sereď / Ďalšie príjemné ráno zažili slušní obyvatelia mesta Sereď, ktoré sa po desaťročia vďaka nezáujmu polície a ostatných kompetentných zložiek do pamäte mnohých ľudí sa zapisovalo nie kultúrnymi pamiatkami či turistickým ruchom, ale predajom drog a to hneď na viacerých miestach.

Dnes ráno mala byť na niekoľkých miestach vykonaná akcia VENAL, v ktorej pokračovanie malo byť úspešné. Zatiaľ viacej informácií dostupných nie je a nejakú chvíľu bude na ich poskytnutie skúpa aj polícia. No v týchto prípadoch je to pochopiteľné.

Čo však normálnemu človeku hlava neberie, je rýchle nahradenie policajtami NAKA z obehu stiahnutých dílerov, novými. Znamená to teda, že obchod s narkotikami patrí stále medzi výnosné príjmy viacerých ľudí a rodín nielen v Seredi, aj keď v mnohom ho dobieha obchod s odpadmi.

Opätovne pripomíname nevyhnutnosť eliminácie tejto protispoločenskej mimoriadne nebezpečnej činnosti jedincov a organizovaných zločineckých skupín, ktoré zlikvidovali a systematicky likvidujú množstvo rodín po celej republike.

Bližšie informácie prinesieme po ich preverení zo zdrojov polície SR.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa Prezídia PZ SR

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry dnes (4.5.2021) od skorých ranných hodín zasahovali v Seredi, ako aj v iných častiach Slovenska, realizovali akciu s krycím názvom „VENAL  6“.

Vyšetrovateľ obvinil 16 osôb zo zločinu založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny a z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Vzhľadom na prebiehajúce úkony v súčasnosti viac informácií poskytovať nebudeme.

 

zdroj fotografií: Kristína Kövešová, TV Markíza

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články