Píše Pavol Varga

0
13

Pavol Varga
Jedna kompromitujúca fotografia Fica s poslankyňou SDĽ, vystrihnutá ako z pornofilmu, a máš post ministra, státisíce na účte, pod drogou povoľné dievčatká v Čistom dni na ohavný sex a poslušného predsedu Smer-SD na dlhé roky. Fica.
V čase, kedy Vladimír Mečiar už chodil na hodiny spevu a nacvičoval povestnú – „S pánom Bohom idem od vás“ – v prítomnosti hasičky inštalovanej v STV na pozíciu šéfredaktorky, sa na zjazde SDĽ komunista Fico vzdáva kandidatúry na post predsedu SDĽ.
Napokon sa predsedom SDĽ, pokračovateľky Komunistickej strany Slovenska stáva najhlúpejší „vedecký komunista, Jozef Migaš. Donedávna „štátna funkcionárska sirota“, ktorú občania živili až do roku 2021. Kto si dnes spomenie na privatizácie v čase Mečiara, privatizáciu Odevných závodov kapitána Nálepku v Prešove. Migašovci roky s radosťou.
Od momentu „vzdania“ sa Fica, kariéra brúsiča z Calexu Jána Richtera, predstihla rýchlosť rakiet SpaceX od Elona Muska.
Kariéru, v ktorej lietal v políciou vyšetrovanej a zastavenej korupčnej kauze EU Star za desiatky miliónov pre „nášho človeka“, aby v stave bohorovnosti mocného sa reinkarnoval do postavy Rómea.
Speváka iného, ako Mečiar, speváka iného ako nešťastnou láskou zmoreného Rómea po oknami Júlie z rodu Capuletovcov.
Ján Richter chodil „spievať“ pod okna Čistého dňa. Zariadenia pod kuratelou štátu.
Ako vypovedal sused Fica, Marián Kočner, Čistý deň bol iba „domček na stračej nôžke“, v ktorom bolo všetko naopak.
Klienti, povoľné a nadrogované dievčatka, znásilňovali terapeutov a pravidelných návštevníkov sexuálnych orgií.
Auto ochranky ústavných činiteľov havarovalo s ministrom Richterom, čo by kameňom dohodil do Čistého dňa. Minister utrpel zranenia s hospitalizáciou, kde mu z vreciek vylovili 5 tisíc eur a kôpku prezervatívov.
Oficiálna správa o havárií súdruha ministra Richtera.
Dne kompromitujúca fotografia so sexuchtivým Ficom a poslankyňou SDĽ spred štvrťstoročia je bezcenná. Volič vo voľbách 2020 začal etapu rozbíjania Mafiánskeho štátu Fica s Pellegrínim, odstavil pravidelné linky igelitiek so stovkami korupčných miliónov na trase – štátna pokladnica – mafia – poslušní policajní funkcionári – taláre, aby v závere rozdrvil sen Fica.
„Ja nikam neodchádzam“. No, pravdou je, ža po občanoch aj NAKA má ten istý názor, že predseda Smer-SD naozaj odchádza k svojim nominantom. Dnes v kolúznej väzbe.
Fotografia je bezcenná, zato majitelia Čistáho dňa, dnes spustnutého, objavili jeho hodnotu. A žiadajú po statočnej Natálií Blahovej 60 tisíc eur za poškodenie „dobrého mena“.
Žaloba, súdne pojednávanie, naháňačka Natálie Blahovej „spravodlivosťou“ ,akoby na políciu ani k talárom ešte nedorazili výsledky parlamentných volieb z roku 2020.
Žalujú ju tí, ktorí spolu s Mariánom Kočnerom a kedysi skvostným novinárom Petrom Tothom organizovali tok Hormónov sexuchtivých súdruhov, drogy pre povoľnosť maloletých dievčat a mediálnu stratégiu Čistého dňa Kočnerom z prostredia basy
Pred dvoma dňami Robert Fico v čase, kedy všetkým obvineniam ministerky spravodlivosti boli dané označenia – Hoax súdruhov – odkázal z povestnej tlačovky :
„Fyzické potreby homosexuálov sú Kolíkovej prednejšie, ako duchovné potreby slovenského národa“.
Súdruh Fico, pre mňa je záhadou, akou reinkarnáciou musela prejsť časť členov strany Smer-SD. Od ženského tela poslankyne SDĽ po utajované homosexuálne praktiky tvojej členskej základne vrcholiace epizódou o štátnom lietadla a opere v Drážďanoch.
Nepíšte mi, že som odporcom homosexuálne orientovaných.
Som odporcom jediného. Stupňa a rozmeru vydierateľnosti politikov a to bez ohľadu, či sa im v posteli povaľujú radodajné ženy či radodajní muži.
Iba v záujme svojej budúcej kariéry.
Iba v záujme tých, ktorí sú vyšetrovaní a postavení pred súd, ako Natlália Blahová,tí ktorí otvorili Svinčík súdruhov strany Smer-SD, teda Hlas-SD.

Zdroj: FB

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno