Policajné správy z Prešovského kraja

0
5

KR PZ Prešov |MM|  Vyhodené vrecia so stavebným odpadom

Vrecia so stavebným odpadom niekto vyhodil na okraji mesta Snina.

Stalo sa tak v presne nezistenej dobe, nájdené však boli včera popoludní. V piatich igelitových vreciach sa nachádzal rôzny stavebný odpad. Ich voľným vyhodením v prírode zatiaľ neznámy páchateľ konal v rozpore so zákonom o odpadoch a vytvoril tak nelegálnu skládku stavebného odpadu. Prípad vyšetruje humenský vyšetrovateľ, ktorý začal trestné stíhanie vo veci prečinu neoprávnené nakladanie s odpadmi.

Polícia zároveň vyzýva verejnosť, aby v prípade že akýchkoľvek informácií, ktoré by viedli k objasneniu tohto prípady, ich oznámili polícií a to buď osobne alebo na čísle 158.

 

 

Z maringotky nebolo nič

Muž z dediny pri Kežmarku chcel na bazári kúpiť maringotku, natrafil však na podvodníka. Na internetovom bazári našiel 29 ročný muž z Podhorian inzerát o predaji obytnej maringotky. S predávajúcim sa telefonicky dohodol na kúpe maringotky a poslal mu zálohu vo výške 280,- € Za uvedenú platbu navyše ešte uhradil poplatok 23,-€. Do dnešného dňa mu však obytná maringotka nebola dodaná a zaslané peniaze neboli vrátené. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin podvodu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno