Po zrážkach z miest nehôd ušli. Hľadáme svedkov dvoch dopravných kolízií

0
6

KR PZ Trnava  |MM|  Dopravní policajti z Piešťan vyšetrujú okolnosti dvoch dopravných nehôd. Pri oboch, po zrážke jeden z účastníkov z miesta nehody odišiel.

V sobotu, 22.05.2021, došlo v poobedných hodinách k zrážke dvoch áut v obci Sokolovce, okres Piešťany. Vodič na Audi Q5 s nemeckým evidenčným číslom, pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy. Pravou stranou auta narazil zozadu do auta Seat Leon, ktoré išlo pred ním. Vodič Audi po chvíli z miesta nehody odišiel. Malo by ísť o muža vo veku asi 30 až 35 rokov, podľa popisu mal byť holohlavý, mal mať vyrastenú bradu a obviazanú ľavú ruku.

Ďalšia nehoda sa stala v piatok, 04.06.2021, v podvečerných hodinách. V obci Banka sa čelne zrazili dve vozidlá VW Passat. V jednom z nich sa viezla 31 ročná žena s dvomi maloletými deťmi. Druhé auto, s bratislavskými značkami, šoféroval neznámy vodič. Ten sa pri jazde pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a prešiel do protismeru. Nasledovala čelná zrážka, po ktorej vodič z miesta nehody odišiel. Mamička a ani jej deti sa pri zrážke nezranili. Policajti prítomnosť alkoholu v jej dychu nepotvrdili.

Pokiaľ ste niektorú z dopravných nehôd videli, máte akékoľvek informácie súvisiace so zrážkami, prípadne máte videozáznam, zavolajte na policajnú linku 158, príďte osobne na dopravný inšpektorát v Piešťanoch, alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno