„Keby sme zastavili o 30 sekúnd neskôr, asi by som už tento status nepísal“ – vodič zhoreného auta z R1

0
51
zdroj: FB

Dnes popoludní sme priniesli správu o horiacom aute na rýchlostnej komunikácii R1 v smere z Trnavy do Nitry pri odbočke na Dolnú Stredu. Na mieste udalosti zostalo úplne zhorené osobné motorové vozidlo a okoloidúcim len zostávalo dúfať, že osádka tohto vozidla pri tejto nešťastnej udalosti prežila bez ujmy na zdraví.

Na sociálnej sieti vodič zhoreného auta uverejnil verejné poďakovanie záchranárom, hasičom, policajtom, odťahovke ako aj osádke ďalšieho vozidla, ktorá v núdzi pomohla.

Takéto správy patria medzi tie príjemnejšie, a to napriek tomu, že vychádzajú z nešťastnej udalosti. Ako sa však zvykne hovoriť, pokiaľ ide len o pokrivené plechy, alebo nie úmyselne podpálené auto a nedôjde k zraneniam ľudí, vlastne nejde (takmer) o nič.

Poďakovanie vodiča auta radi uverejňujeme:

„Práve som sa znovu narodil, aj s najlepším kamošom a kamoškou. Po ceste z kamarátovej svadby, na ktorej sme hrali, nám začalo na diaľnici horieť auto. Chcem sa zo srdca poďakovať hasičom, ktorí prišli takmer okamžite a z fleku hasili – úplní profíci a policajtom, ktorí boli maximálne profesionálni a milí, pomohli s čím vedeli, kým ja som bol vyklepaný jak babkine rezne, odťahovákovi, čo bol maximálne ústretový, chlapom z NDS, čo upratovali bordel a typkom zo ZH, čo hneď zastavili, začali pomáhať a zobrali nás do ZH.

Keby sme zastavili o 30 sekúnd neskôr, asi by som už tento status nepísal. So stay safe a vy, čo pijete s mierou, pripite si dnes s tou mierou na moje zdravie a zdravie mojich priateľov a na zdravie všetkých, čo mi dnes pomohli. ĎAKUJEM ❤️

Jakub Pohle, hudobník a stand up komik“

 

 

 

Informáciu o požiari vozidla sme priniesli v tomto článku:

PRÁVE TERAZ: Na R1 pri odbočke na Dolnú Stredu zhorelo osobné auto

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno