nedeľa, 26. septembra, 2021
ISSN 1338-032X

PRÁVE TERAZ: Na R1 pri odbočke na Dolnú Stredu zhorelo osobné auto – AKTUALIZOVANÉ

Na rýchlostnej komunikácii R1 v smere Trnava – Nitra pri výjazde na Dolnú Stredu horí osobné motorové vozidlo. Na mieste sú hasiči a záchranári.

V smere na Nitru je uzatvorený pravý jazdný pruh komunikácie a premávka je presmerovaná do ľavého jazdného pruhu, na základe čoho sa tvoria kolóny.

Na mieste udalosti dopravu riadi polícia.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Na operačné stredisko bolo dňa 18. júla 2021 pred 15-tou hodinou prijaté oznámenie o požiari osobného motorového vozidla na rýchlostnej ceste R1 na 15 km.

K miestu udalosti boli vyslané dva kusy hasičskej techniky so siedmimi príslušníkmi z hasičskej stanice v Seredi. Po vykonanom prieskume bolo zistené, že vozidlo bolo už celé zachvátené plameňmi a nik sa v ňom už nenachádza. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru automobilu boli použité dva vysokotlakové prúdy z hasičskej cisterny. Cestujúcim vo vozidle bola poskytnutá prvá predlekárska pomoc. Pri udalosti neprišlo k zraneniu.

Predbežná škoda, ktorá vznikla majiteľovi osobného motorového vozidla bola určená na sumu 3 000€. Požiar vznikol v dôsledku prevádzkovo-technickej poruchy.

Fotografie HaZZ:

 

– – –

 

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Ďalšie články