nedeľa, 19. septembra, 2021
ISSN 1338-032X

Policajti v noci zasahovali pri bitke Rómov v Šulekove

KR PZ Trnava |MM| Incident v obci nahlásil anonym na linku 158. Operátor prijal hovor krátko po 21.00 h s tým, že skupina približne 40 osôb na seba útočí kameňmi a palicami.

O niekoľko minút na to, ako sa presúvali najbližšie hliadky na miesto udalosti, už osoby hlásili z Ul. Podjavorinskej streľbu a zranených. Policajné hliadky situáciu preverili a na mieste našli 2 osoby postrelené a 3 osoby so zranením hlavy. Tri osoby skončili po incidente v trnavskej a piešťanskej nemocnici. Vypätá situácia medzi osobami sa nakoniec upokojila a policajné hliadky spolu s kriminalistami situáciu v obci do ranných hodín monitorovali. Ďalší policajti vykonávajú stráženie zranených v nemocniciach.

Udalosť si prevzal trnavský vyšetrovateľ. Dôvod, pre ktorý vznikol konflikt, polícia preveruje a v súčasnosti naďalej pokračujeme v procesných úkonoch. Incident vyšetrujeme s podozrením na ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy a  výtržníctvo. Právna kvalifikácia sa môže zmeniť resp. rozšíriť podľa získaných informácií, v priebehu vyšetrovania.

Bližšie informácie k prípadu poskytneme neskôr, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Predchádzajúci článokDotyk
Ďalší článokPrehľad požiarovosti za august 2021

Ďalšie články