Iba 20 ročný napitý vodič mal šoférovať BMW, ktoré rozbilo 4 na kraji cesty odparkované autá

0
2916
foto: poškodený

Sereď /  Treba povedať, že mesto Sereď sa akosi po rokoch vracia do starých koľají, kedy bol problém chodiť bezpečne po uliciach a mladí výrastkovia mysliaci si o sebe, že sú nesmrteľní nadľudia si dovolili čokoľvek. Rýchlu jazdu, nedodržiavanie predpisov a vyčíňali hlavne v nočných hodinách.

Zo soboty na nedeľu došlo na ulici Čepenskej došlo k dopravnej nehode, ktorú mal spôsobiť mladý vodič pod vplyvom alkoholu. Vo vozidle sa s ním mali nachádzať ďalšie dve mladistvé osoby. Z miesta dopravnej nehody mali ujsť, napriek tomu, že vozidlom rozmlátili 4 na kraji cesty odparkované autá.

Správa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave hovorí:

Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v noci zo soboty na nedeľu, v meste Sereď.

Na Čepenskej ulici malo osobné auto BMW naraziť do dvoch vozidiel, pričom každé nich pri náraze odhodilo do ďalšieho zaparkovaného auta. Celkovo tak BMW poškodilo 4 vozidlá.

Pri príchode policajnej hliadky sa na mieste nikto z posádky BMW nenachádzal. Počas dokumentovania nehody sa na miesto zrážky dostavili dve osoby, ktoré potvrdili, že sa viezli v BMW a uviedli aj meno vodiča. V aute sa teda mali viesť mladí muži vo veku 20, 19 a 16 rokov. Údajným šoférom mal byť najstarší z nich. Polícia následne podrobila všetkých troch mladíkov dychovým skúškam.

Všetky z nich boli pozitívne, pričom najviac mal nafúkať práve údajný vodič, ktorého nameraná hodnota bola nad 1 promile.

Polícia sa prípadom naďalej zaoberá a na zistení skutočného vinníka nehody intenzívne pracuje.

– – –

Keďže sa nejedná o ojedinelý prípad a na tejto ulici k podobným haváriám dochádza často, budeme sa téme ešte venovať.

 

 

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 30.11.2021 – pripájame ďalšie fotografie havarovaných vozidiel, ktoré nám zaslal čitateľ SOL. Ďakujeme.

 

 

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno