Hľadáme svedkov dopravnej nehody v Brezovej pod Bradlom

0
13

KR PZ Trenčín |MM|  Novomestskí dopravní policajti hľadajú svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo v čase 16.35 hod. dňa 16.12.2021 v Brezovej pod Bradlom.

K dopravnej nehode došlo dňa 16.12.2021 v čase približne o 16.35 hod. v obci Brezová pod Bradlom v križovatke cesty II/499 a miestnych komunikácii Námestie 7. apríla a ul. Hoštáky  (pri  autobusovej stanici).

Podľa doterajších zistení, k  dopravnej nehode došlo tak, že chodkyňa vošla na vozovku pravdepodobne mimo vyznačený priechod pre chodcov a vošla do jazdnej dráhy osobného motorového vozidla Renault Laguna.

V dôsledku toho došlo k zrážke vozidla a chodkyne, po čom chodkyňa po zrážke spadla na vozovku a utrpela vážne zranenia.

Žiadame prípadných svedkov, ktorí by vedeli k uvedenej dopravnej nehode uviesť skutočnosti, ktoré by viedli k jej objasneniu, aby nás kontaktovali na známom telefónnom čísle 158 alebo na telefónnom čísle 0961/243520, prípadne sa obrátili na najbližší útvar polície. Taktiež nás môžete kontaktovať na facebooku Polícia SR – Trenčiansky kraj.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno