Dopravná nehoda na železničnom priecestí

0
13

KR PZ Žilina |MM|  V piatok 21. januára podvečer došlo na železničnom priecestí v katastri mesta Krásno nad Kysucou, okres Čadca k dopravnej nehode.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že doposiaľ neznámy vodič viedol po miestnej komunikácii osobné motorové vozidlo Suzuki bez evidenčného čísla. Vošiel na priecestie, kde zostal z doposiaľ presne nezistených príčin s vozidlom stáť. Následne došlo k stretu s prechádzajúcim osobným vlakom. Vodič motorového vozidla pred zrážkou z vozidla vystúpil. Pri dopravnej nehode k zraneniu osôb nedošlo. Rušňovodič sa podrobil dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 6.500.-€.

Na prípade intenzívne pracujeme a vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom jeho objasnenia.

Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno