Počas jazdy mal muž údajne ženu vyhodiť za jazdy z auta. Polícia pátra po vodičovi, ktorý mal tejto žene pomôcť a odviesť ju na políciu

0
25

KR PZ Trnava |MM|   Polícia v Galante vyšetruje prípad ublíženia na zdraví v štádiu pokusu.

29 ročnú, zranenú ženu priviezol na galantskú políciu neznámy vodič. Tá policajtom koncom mája opísala incident, ktorý sa mal odohrať v aute medzi ňou a vodičom. Policajtom do zápisnice uviedla, že istý muž ju mal počas jazdy fyzicky napadnúť a ženu mal údajne vyhodiť za jazdy z auta. Prípad sa mal stať poobede na ceste medzi Matúškovom smerom na Galantu. Po incidente jej mal pomôcť neznámy vodič na neznámom vozidle. Mladá žena sa zranila a s viacerými pomliaždeninami hlavy a tela vyhľadala neskôr lekársku pomoc. Zo zranení sa liečila 14 dní.

VÝZVA PRE VODIČA A SVEDKOV

Polícia vykonala viacero úkonov a zatiaľ nie je možné prípad uzavrieť. Ak ste boli svedkom tejto udalosti, poznáte osobu vodiča, ktorý pomohol 29 ročnej žene a odviezol ju na obvodné oddelenie PZ, všetky informácie nám pomôžu objasniť okolnosti celého prípadu.

Informácie nám môžete poskytnúť na najbližšom útvare polície, napísať na fb Messenger alebo zavolať na bezplatné číslo 158.

Ďakujeme za pomoc.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno