Poslanci NR SR dostali výstrahu – náboj. Polícia a justícia nechala zastrašovanie ľudí zájsť priďaleko

0
18
Tak si tu žijeme. Parádička, selanka, radosť chodiť do práce 👍
Tak teda – skončila som 😉 Zahlasujem 😉
Som zvedavá, čo spraví Žilinka.
Zdroj: FB
– – –
Aj tento čin nateraz neznámeho odosielateľa jasne a zrozumiteľne dokumentuje stav, v ktorom sa nachádza Slovensko a spoločnosť ako taká.
Situácia bola dlhodobo políciou, prokuratúrou a justíciou podceňovaná.
Zastrašovanie sa stalo bežnou súčasťou života a to v podobe digitálnej na internete. Mnohí ľudia sa boja napísať svoj názor pod svojim menom.
Už aj v mestách a obciach, ako aj v našom meste máme poslancov a bežných ľudí, ktorí sa boja verejne vyjadriť – boja sa represie vedenia mesta za prípadnú kritiku, boja sa perzekúcií, zastrašovania a dehonestovania ich mena.
Občanmi platené mestské noviny sa stali propagandistickým plátkom  zneužívaným  vedením mesta na svoju propagandu, na osočovanie občanov bez štandardnej možnosti dať menovaným občanom  priestor na vyjadrenie a priestor na články v ňom nedostávajú ani všetci poslanci MsZ.
To, čo sa deje „hore“, deje sa aj dole medzi občanmi. Občania stratili súdnosť, sebakontrolu a absentuje u nich prirodzená brzda, čo je a čo už nie je možné povedať / napísať /urobiť verejne a beztrestne.
Jednoducho morálny úpadok spoločnosti zažíva tak neskutočné dno, až je otázkou, či je ešte spoločnosť schopná dostať sa späť na cestu normálneho vývoja.
Poslankyňa Kozelová sa vyjadrila jasne a zrozumiteľne. Problém je, že aj pisateľ listu a odosielateľ náboja urobil to isté.
Otázka skutočne stojí – čo urobia teraz orgány činné v trestnom konaní?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno