Rande v múzeu – privátna komentovaná prehliadka pre páry vo Vlastivednom múzeu v Galante

0
21

VM Galanta |MM|  Vlastivedné múzeum v Galante, 12. 2. 2022/ Vlastivedné múzeum v Galante ponúka priestor na netradičné rande pri príležitosti Valentína. Na deň 12. 2. 2022 si páry môžu rezervovať presný čas na zážitkovú prehliadku s privátnym lektorom aktuálnej výstavy s názvom Čo sa skrýva pod šatami?

Návšteva múzeí a galérií patrí medzi TOP10 kreatívnych rande zážitkov v UK a USA. Vo Vlastivednom múzeu v Galante sme pripravili privátne prehliadky aktuálnej výstavy s názvom Čo sa skrýva pod šatami? Lektorka, Alenka Dömötörová, ktorá sa bude venovať iba párom, má veľa poznatkov z histórie bielizne. Na podujatí s názvom Rande v múzeu sa ale nezameriava na prísne vedomosti! Pripravila zaujímavé, občas aj pikantné príbehy z histórie odievania. Na záver si návštevníci môžu vyskúšať veľkú krinolínu so spodničkou a zatancovať si v nich, ako princezné so svojim milovaným princom na plese v kaštieli.

Rezervácia miesta na podujatie je možná cez online formulár, ktorý je dostupný na Facebookovej webovej stránke múzea: https://forms.gle/CLawe459drCRneev6 Prehliadka aktuálnej výstavy trvá približne pol hodinu, následne páry si môžu pozrieť aj stále expozície v budove múzea.

Počet návštevníkov je limitovaný. Vstup je zadarmo.

 

Vlastivedné múzeum v Galante funguje v režime OP.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno