Ľudské výkaly stekajúce po stene na peróne železničnej stanice ani po ďalšom písomnom upozornení nik nerieši

0
11

Hneď po neúspešných pokusoch telefonicky sa spojiť s hovorkyňou ŽSR a uverejnení ďalšej reportáže, sme sa vo veci sústavne ľudskými výkalmi znečisteného perónu železničnej stanice v Seredi, rozhodli pani hovorkyňu osloviť e-mailom znovu.

Keďže problém na železničnej stanici nie je nový (trvá roky) a platiaci cestujúci sú neschopnosťou kompetentných zjednať nápravu nútení v neskutočnom smrade a neďaleko po stene stekajúcich ľudských výkalov  na vlak čakať denne, vyzvali sme vedenie spoločnosti k osobnej obhliadke predmetnej stanice.

Dobry den pani hovorkyna,
sucasny stav zeleznicnej stanice v Seredi je presne takyto:
Vzhladom na dlhodobe neriesenie, resp. nedostatocne opatrenia zo strany Vasej spolocnosti k zabezpeceniu poriadku, cistoty a BEZPECNOSTI priestorov stanice pre  PLATIACICH cestujucich, pozyvame VEDENIE Vasej spolocnosti na Vasou spolocnostou vlastnenu a (NE)udrziavanu stanicu do Serede za ucelom stretntutia s Vasimi zakaznikmi – platiacimi cestujucimi. Presne tymi, ktori su na dennej baze konfrontovani s ludskymi vykalmi, neskutocnym zapachom a – po dlhe roky zatvorenymi toaletami.
Pani hovorkyna, radi si spolu s cestujucimi sustavne nas upozornujucimi na stav priestorov na stanici od Vasho vedenia vypocujeme, ci povazuju zadokumentovane ludske vykaly od zaciatku mesiaca aplikovane na stenu budovy za stav normalny a hodny  datumu, ktory aktualne vidime v kalendari.
Pani hovorkyna, v datume ktory navrhnete, sa prisposobime a na naklady nasich novin pozveme Vasich zakaznikov – platiacich cestujucich do inkriminovaneho priestoru zeleznicnej stanice.
Ocakavame odpoved VEDENIA Vasej spolocnosti s terminom stretnutia na mieste do troch dni. Vasu odpoved samozrejme uverejnime v plnom zneni.
V mene Vasich platiacich cestujucich  k nastupu a vystupu na vlak nutenych vyuzivat priestory zeleznicnej stanice v Seredi, dakujeme za odpoved.
Za SeredOnLine.sk, Milos Majko
– – –
Hovorkyňa ŽSR sa žiaľ do konca týždňa neohlásila a my sme denne predmetný perón stanice fotograficky zdokumentovali. Nové žiaľ nič, snáď porozhadzované odpadky a papiere po peróne.
Vo štvrtok si nás na železničnej stanici všimli ďalší cestujúci a vyjadrili nespokojnosť a pohoršenie nad priestorom, kde sú nútení na vlaky čakať.
Ohlási sa vedenie spoločnosti, alebo zahrá „mŕtveho chrobáka“?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno