Do objektu bývalého MILEXu vozia hlavne odpad a dielce z áut

0
21

Sereď / A stále s tým nikto z kompetentných nič nerobí. Prakticky každý mesiac je vidieť nový a nový odpad pochádzajúci pravdepodobne z havarovaných, resp. servisovaných  áut. Plastové nárazníky ako na autovrakovisku, sedadlá, svetlá, palubné dosky, množstvo ojazdených pneumatík…

Brány do areálu bývalého MILEXu a na pozemok primátora mesta Sereď  Ing. Martina Tomčányiho buď chýbajú (odvezené do zberných surovín), alebo sú otvorené dokorán a bez najmenších problémov a prekážok sa do objektu dostane aj kamión s návesom. A má sa aj kde otočiť.

Na tento problém upozorňujeme roky podrobnou fotodokumentáciou pribúdajúceho odpadu a napriek tomu kompetentné orgány nič viditeľné s týmto environmentálnym problémom nerobia.

A my začíname rozmýšľať, či súčasný stav niekomu konkrétnemu nevyhovuje a či si nerobí finančne čo najvýhodnejší  vyjednávací priestor na výhodnú kúpu ďalších pozemkov v blízkosti rýchlostnej komunikácie  R1.

Aktuálne teda k nelegálnej skládke použitého šatstva, pribudla aj ďalšia nelegálna skládka zväčša plastového odpadu.  Na nelegálne skládky je odpad dovážaný kamiónmi, ale aj vo veľkoobjemových prepravných vakoch.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno