Nová moderná požičovňa náradia v meste otvorená

0
7

Sereď / Výbornou správou pre všetkých domácich majstrov, drobných živnostníkov, ale aj firmy je otvorenie novej požičovne náradia, lešenia a debnenia v centre mesta.

Oficiálne požičovňa začala fungovať v lukratívnych priestoroch novo rekonštruovaného, resp. postaveného objektu v centre mesta na Čepeňskej ulici. Zákazníkov prekvapí moderný interiér vhodne doplnený historickou technikou, ale aj motorkami zo zbierky vlastníka  Miloša Hracha.

„Konečne po dvadsiatych rokoch podnikania mám svoju kanceláriu“ – povedal nám pri otváraní požičovne jej majiteľ Miloš Hracho. Hneď nato sme ale videli, že nemá problém podeliť sa o ňu s vedúcim požičovne.

Dominantná stena hlavného klientského priestoru požičovne je vyhotovená z tehiel pochádzajúcich z búračiek starých domov, ktoré vykonala Hrachova firma.

Exteriéry novej budovy a úprava verejného priestranstva okolo požičovne by sa mala stať inšpiráciou aj pre vedenie mesta.

Požičovňa je zariadená moderne a požičať si môžete profesionálne vybavenie potrebné pre uľahčenie a zrýchlenie prác na stavbu i rekonštrukciu bytu.

Nemusíte si kupovať drahé stavebné náradie, ktoré využijete iba niekoľko krát. Ponúkame vám profesionálne náradie za požičanie, za prijateľnú cenu a dobu na akú ju potrebujete.

Otváracie hodiny:
PONDELOK  7:00 – 17:00 hod.
UTOROK       7:00 – 17:00 hod.
STREDA        7:00 – 17:00 hod.
ŠTVRTOK     7:00 – 17:00 hod.
PIATOK         7:00 – 17:00 hod.
SOBOTA       7:00 – 12:00 hod.
V prípade záujmu o zapožičanie stavebného náradia volajte VIKTOR PETRÁŠ + 421 948 702 206

      

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno