Trnavskí policajti opäť riešia dve opité vodičky

0
9

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí policajti obvinili ďalšie dve vodičky z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

VODIČKA PREŠLA 4 KM LEN NA DISKU

50 ročná žena mala, včera popoludní, pri cúvaní naraziť do plotu rodinného domu v meste Trnava a potom sa vybrať smerom na obec Brestovany. Približne od obce Zavar pritom mala ísť bez pneumatiky, len na disku predného kolesa. V Brestovanoch si ju všimol iný vodič, ktorému sa poškodené auto Mazda 6 a jeho vodička nepozdávali, a preto privolal políciu. Na miesto dorazila ako prvá hliadka PMJ, ktorá ženu skontrolovala a podrobila dychovej skúške. Jej výsledok bol tesne pod 2 promile.

Policajti päťdesiatničku obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie.

 

MLADÁ SLEČNA BOLA EŠTE AJ AGRESÍVNA

Ďalšia vodička zamestnala policajtov dnes, o 03:00 h ráno, priamo v meste Trnava. Tí si všimli jej podozrivú jazdu, pri ktorej sa s autom BMW „túlila“ ku kríkom. Rozhodli sa ju zastaviť, čo sa im podarilo až o niekoľko ulíc ďalej, na čerpacej stanici. Žena pritom po ceste stratila z auta umelohmotnú lištu a tabuľku s EČV.

Policajti museli 23 ročnú vodičku pri kontrole spacifikovať, pretože bola agresívna a odmietala s hliadkou spolupracovať. Rovnako odmietla aj vykonať dychovú skúšku. Policajti ju tak, ako aj jej staršiu predchodkyňu, previezli na políciu a skončila v policajnej cele.

Obe vodičky riešime v tzv. superrýchlom konaní a na verdikt súdu si počkajú v cele policajného zaistenia. Za jazdu pod vplyvom alkoholu nad 1 promile a za odmietnutie dychovej skúšky, im môže hroziť trest odňatia slobody až na 1 rok.

Milé vodičky ale aj vodiči: OPITÍ ZA VOLANT NESADAJTE!!!

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno