15 ročná Kristína je od včera nezvestná. Odišla z Centra pre deti a rodinu zo Serede – AKTUALIZOVANÉ

0
1420

KR PZ Trnava |MM|   Galantskí pátrači vyhlásili po tínedžerke celoštátne pátranie.

Oznámenie o nezvestnosti dievčiny nahlásili pracovníci Centra pre deti a rodinu zo Serede dnes ráno. Dievčina bola umiestnená do ich zariadenie na základe rozhodnutia súdu. Kristína odišla zo zariadenia včera ráno do mesta Hlohovec, kde navštevuje Strednú odbornú školu. Po vyučovaní sa mala späť vrátiť do mesta Sereď a v centre sa hlásiť najneskôr do 15.00 h. Podľa získaných informácií by sa nezvestná mladá študentka mala nachádzať v sprievode kamarátky v meste Trnava.

Kristína Šandorová je 163 cm vysoká, strednej postavy, má dlhé čierne vlasy a sivozelené oči. Naposledy mala na sebe oblečenú čiernu bundu, bledomodré rifle, čierne tenisky a so sebou čierny vak.

Ak ste nezvestnú Kristínu videli, poznáte miesto jej súčasného pobytu, všetky informácie nám pomôžu dievčinu vypátrať. Ďakujeme za pomoc.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 21.9.2022 – stanovisko riaditeľa zariadenia Jána Jankulára:

„Dobrý deň,

PZ SR vyhlásilo pátranie po malolet. osobe na základe oznámenia CDR. Nakoľko sa malol. nevrátila riadne a včas do zariadenia zo školy , CDR si splnilo svoju zákonnú povinnosť a vec oznámilo príslušnému útvaru PZ SR, aby malol. osobu vypátrali a odovzdali CDR. Pravdepodobné miesta , kde by sa malol. osoba mohla nachádzať, boli oznámené PZ SR.V súčasnosti prebieha pátranie po pobyte malol. osoby. Bližšie informácie s ohľadom na malol. osobu nie je možné poskytnúť“.

– – –

AKTUALIZOVANÉ 22.9.2022 – KR PZ Trnava odvoláva pátranie:

Nezvestná dievčina bola včera vypátraná hliadkou OO PZ Bernolákovo. Ďakujeme za pomoc a spoluprácu.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno