Seredčan vytvoril sound design k rádiu ROCK, ktoré začne vysielať o niekoľko dní

0
28

Milovníci rockovej muziky majú dôvod na radosť. V pondelok 3. októbra 2022 presne o 6:00 hodine ráno sa slovenské rozhlasové stanice rozšíria o nové – Rádio Rock.

Spustí ho skupina Bauer, ktorá u nás už vysiela Expres, Europu 2 a Rádio Melody. Rádio chce priniesť najväčšie rockové hity od 80. rokov po súčasnosť. Každé ráno bude vysielaná ranná show s Tomaggiom a Ľubou Tomášikovou. Popoludní si pred mikrofón sadne Sifon. Vysielaním Vás bude sprevádzať hlas Roba Rotha. Rádio ponúkne aj aktuálne správy, počasie a dopravný servis. Vo večerných hodinách dostanú priestor relácie venované rôznym obdobiam domácej aj svetovej rockovej hudby.Informácie prinieslo www.radiorock.sk

Seredčan Jimi Cimbala v rockovom rádiu vytvoril jeho sound design. „Verím, že sa Vám moje zvučky, jingle a podmazy budú páčiť a prispejú k vytvoreniu tej správnej rockovej atmosféry, ktorá v našom éteri chýbala, „ povedal Jimi.

Rádio Rock nadväzuje na vysielanie bývalého rádia Anténa Rock, ktoré pred rokom ohlásilo koniec. Ponúkne poslucháčom to najlepšie z rockového žánru. Vysielať bude v FM pásme v Bratislave a Trenčíne (100,3 MHz) . Dostupné aj prostredníctvom digitálneho vysielania, kde chce pokryť 50 percent Slovenska. Poslucháči môžu rádio počúvať aj prostredníctvom online streamu, dostupného na webe www.radiorock.sk

Seredčan Jimi Cimbala patrí k popredným gitaristom na Slovensku. Je známy z koncertných pódií či televíznych obrazoviek, kde svojou hrou doprevádza tých najznámejších spevákov. Účinkoval vo veľkých hudobných projektoch, ako Superstar, hlas ČeskoSlovenska či Chart show. Jeho nahrávacie štúdio v Seredi je vyhľadávané mnohými interpretmi. Svoje skladby tu nahrával napr. Desmod, Tublatanka, Gladiator a ďalšie.