Výborná práca policajtov z okresu Bratislava II. Dolapili „milovníka“ pneu

0
7
📸ILUSTRAČNÉ, ZDROJ: PIXABAY

KR PZ Bratislava |MM|  Včera dňa 01.11.2022 vzniesol vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II obvinenie voči 28 – ročnému Michalovi B. pre pokračovací zločin poškodzovania cudzej veci. Ten dňa 03.07.2022 v skorých ranných hodinách na uliciach Čmelíkova a Vavrínová v smere na ulicu Mlynské luhy neznámym predmetom prepichol pravé predné a zadné pneumatiky na vozidlách zn. Mercedes – Benz, Toyota a Škoda, ktoré boli zaparkované na parkovacích miestach na uvedených uliciach. Týmto svojim konaním spôsobil škodu vo výške 1.640€.

☝Na základe informácií získaných v rámci operatívno-pátracej činnosti sa dňa 21.10.2022 podarilo podozrivého páchateľa, ktorého činnosť bola zaznamená na kamerových záznamoch a taktiež sa jeho opis zhodoval s opisom z rovnakých zločinov zadržať. 28 – ročný Michal B. z Bratislavy bol predvedený, vypočúvaný a k svojim činom sa priznal.
☝V prípade preukázania viny pred sudom hrozí 28 – ročnému Michalovi B. v zmysle zákona trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno