Medovníkové Vianoce – voňavý vianočný teambuilding vo Vlastivednom múzeu v Galante

0
11

Vlastivedné múzeum v Galanta |MM|  22. november – 16. december 2022, Galanta/ Vlastivedné múzeum v Galante prvýkrát ponúka teambuildingovú aktivitu firmám v priestoroch múzea. Program s názvom Medovníkové Vianoce je kreatívna tvorivá dielňa pre dospelých, počas ktorej sa účastníci oboznámia s históriou pečenia medovníkov a v príjemnej vianočnej atmosfére si zopár z nich aj ozdobia. Zdobenie medovníkov pod vedením lektoriek múzea sa odohráva priamo vo výstavnej sále, kde zákulisie tvorí pestrofarebná etnografická expozícia. Program je dostupný od 22. novembra do 19. decembra Vstupné: 5€/osoba. Každý účastník si odnesie so sebou 10ks medovníkov.

Medovníkové Vianoce je jeden z najobľúbenejších múzejno-pedagogických programov pre školské skupiny, ktorý zamestnanci múzea tentoraz preformovali pre dospelých. Cieľom je ponúknuť pracovným kolektívom netradičný program počas blížiacich sa sviatkov, alternatívnu formu spoločne stráveného času kreatívnym tvorením mimo pracoviska. Zdobenie medovníkov je program, počas ktorého si múzejníci vytvoria priestor aj pre vzdelávanie v tematike pečenia medovníkov (história, ornamenty, techniky).

Program je dostupný od 22. novembra do 19. decembra (okrem pondelkov) v poobedňajších hodinách. Vstupné: 5€/osoba. Program trvá 60—90min. Každý účastník si odnesie so sebou 10ks medovníkov. Na program sa treba vopred prihlásiť na kontaktoch: muzeumgalanta69@gmail.com 031/7805535

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno