Policajti z okresu Martin objasnili krádeže

0
5

KR PZ Žilina |MM|  Policajtom z Obvodného oddelenia Policajného zboru v Sučanoch sa podarilo vypátrať páchateľa   majetkovej trestnej činnosti. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Sučanoch obvinil 23 ročného muža /z okr. Martin/ v dvoch prípadoch, kedy mal v priebehu mesiacov august a september 2022 z pivničných priestorov v bytových domoch odcudziť hokejovú výstroj a bicykle. Uvedené odcudzené veci boli počas vyšetrovania vrátené oprávnenej osobe.

Ďalej kriminalisti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Martine v súvislosti s týmto obvineným mužom objasnili ďalší skutok odcudzeného bicykla z pivnice bytového domu v obci Drážkovce, okr. Martin v mesiaci august tohto roku.

A naposledy sa muž opätovne v mesiaci november 2022 dopustil krádeže v obchodonm centre v Martine so spôsobenou škodou vo výške viac ako 326,–€, hoci bol za obdobný čin v predchádzajúcich 12 mesiacoch postihnutý. Pri tejto krádeži bol zadržaný a poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Martin – východ mu vzniesol obvinenie za prečin krádeže a zároveň spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného do väzby.

Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania.

 

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno