Tragická dopravná nehoda za obcou Vrbové

0
21

KR HaZZ Trnava |MM| Dnes (31. januára 2023) pred 7. hodinou rannou prišlo k dopravnej nehode osobného motorového vozidla na štátnej ceste II/499, za obcou Vrbové.

Vykonaným prieskumom hasičskej jednotky z Piešťan bolo zistené, že vo vozidle sa nachádza zakliesnená osoba v bez známok života. Pomocou hydraulického vyslobodzovacieho náradia bola následne vyslobodená. Na mieste udalosti bol skonštatovaný exitus.

 

Tllačová správa KR PZ Trnava:

Dnes, krátko pred 07:00 h ráno, boli policajti privolaní k dopravnej nehode na ceste medzi mestom Vrbové a obcou Prašník.

66 ročný vodič mal ísť na aute Dacia Sandero smerom z obce Prašník. Po prejazde mierne pravotočivej zákruty zišiel, z doposiaľ nezistených príčin, vpravo mimo cestu a ľavou prednou časťou auta narazil do stromu. Pri nehode utrpel zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahol.

Presné príčiny a okolnosti nehody, ako aj to, či muž mohol byť pod vplyvom alkoholu, bude predmetom policajného vyšetrovania. Na miesto tragédie bol privolaný aj znalec z odboru cestnej dopravy.

Apelujeme na vodičov, aby jazdili opatrne a nepodceňovali zradnosť mokrých a namrznutých ciest. Rovnako nepodceňujte technický stav vozidla a najmä počas zimného obdobia nezabúdajte na správne pneumatiky.

Dávajte si na cestách pozor. Radšej prísť do cieľa svojej jazdy o niekoľko minút neskôr, ako neprísť vôbec.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno