Pochod „za mier“ v Trnave a odvážlivci s vlajkami Ukrajiny

2
147

Aj v Trnave sa uskutočnil jeden z „pochodov za mier“ organizovaných prevažne podporovateľmi agresora Putina a jeho Ruskej armády.

Na niektorých pochodoch – verejných podujatiach, sa pokúsili niektorí ojedinelí a odvážni účastníci mať pri sebe vlajku Ukrajiny a boli minimálne verbálne atakovaní prívržencami agresorskej dobyvačnej armády Ruskej federácie.

Minimálne v jednom medializovanom prípade dokonca riešený aj jeden agresívny účastník, ktorý má byť učiteľom na strednej škole. A to už musí byť práca zriaďovateľa a kompetentných orgánov. Mať totiž osobný názor je niečo úplne odlišné, ako svoj názor agresívne presadzovať na verejnom priestranstve atakovaním inej prítomnej osoby tento názor nezdieľajúcej. V akej ideológii sú potom vychovávané deti v škole pod autoritou a vedením takéhoto pedagóga?

Myslíme si, že aj nižšie zverejnené videozáznamy jasne a zrozumiteľne ukazujú, komu ide o mier a kto sa za túto šľachetnú ideu len schováva.

Zdroj toto: FB, zdroj video: YouTube

2 KOMENTÁRE

  1. To naozaj? Vy na čom fičíte? Pochody za mier organizujú občania bez politického trička, ktorí si želajú mierové riešenie vojnového konfliktu, nie sú to žiadni podporovatelia Putina či Ruskej armády. Ale určite nepodporujú súčasnú vládu v demisii, ktorá tam už dávno nemá čo robiť (keby sa takto zachoval Fico, to by bolo kriku, že) a prezidentku, ktorí vyzbrojovaním Ukrajiny len predlžujú utrpenie ľudí na Ukrajine, eskalujú napätie a robia zo Slovenska vojnový terč. Zavádzajúco ste tu uverejnili fotky skupinky usmievavých provokatérov s ukrajinskými vlajkami a videá, ktoré ani nie sú z Trnavy. Kde sú fotky, videá tých 3 tisíc ľudí – starší, mladší, hendikepovaní na vozíčkoch, dokonca rodičia s deťmi, s kočíkmi,.. čo sa pochodu zúčastnili??? Hanba vám!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno