Veľká noc vo Vlastivednom múzeu v Galante

0
6

VM Galanta |MM| Vo Vlastivednom múzeu v Galante srdečne pozývajú malých aj veľkých na jarnú, veľkonočnú rodinnú sobotu. Už tento víkend v sobotu poobede priestory stálych expozícií naplnia remeselníci a tvorivé dielne, na nádvorí zariadia mini kontaktné ZOO a zabezpečia lektorský sprievod v aktuálnej výstave o nočných motýľoch. Podujatie s názvom Veľká noc v múzeu sa uskutoční 25. marca 2023 od 13:00 do 17:00. Vstupné pre dospelých 2€, pre deti od 3 rokoch 1€.

Blíži sa najväčší jarný sviatok, ktorý už tradične oslavuje galantské múzeum s podujatím pre rodiny. Tvorivé dielne a remeselnícky trh tentokrát umiestnili v priestoroch stálych expozícií, kde etnografická výstava tvorí nádherné zákulisie k týmto aktivitám. V aktuálnej výstave o nočných motýľov zabezpečia lektorský sprievod o 14:00 hodine v slovenskom, a o 15:00 hodine v maďarskom jazyku. Na nádvorí zariadia mini kontaktné ZOO a organizujú zaujímavé tematické hry.

Veľkonočná rodinná sobota vo Vlastivednom múzeu v Galante sa uskutoční 25. marca 2023. od 13:00 do 17:00. Vstupné pre dospelých 2€, pre deti od 3 rokoch 1€.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno