25. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe v Galante

0
5

KR HaZZ Trnava |MM| V stredu 24. mája 2023 sa v priestoroch Okresného riaditeľstva HaZZ v Galante a futbalového štadióna v Galante konal 25. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe.

Pozvanie Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave prijali hostia z radov hasičov, štátnej správy, ale i hasičská delegácia z Maďarskej republiky. Celkovo 49 súťažiacich zabojovalo v disciplíne dvojboj-jednotlivci (výstup na vežu a beh na 100 metrov).

Medzi najúspešnejšiu trojicu sa podarilo dostať: 1. miesto Miroslav Bosák s časom 35,89s. (OR HaZZ v Senici), 2. miesta Samuel Sabler s časom 37,28s. (OR HaZZ v Galante), 3.miesto: Jakub Pavelka s časom 38,00s. (OR HaZZ v Senici).

V súťaži družstiev sa na treťom mieste umiestnilo družstvo z Okresného riaditeľstva HaZZ v Galante (s 12 bodmi), nasleduje družstvo z OR HaZZ v Senici (11 bodov). Víťazstvo sa napokon podarilo tesne získať družstvu z OR HaZZ v Trnave (11 bodov).

Diplom sa najlepší požiarny útok si prevzali súťažiaci z OR HaZZ v Skalici s dosiahnutým časom 33,71s. Najlepší dosiahnutý čas za disciplínu štafeta (72,18s.) obhájilo družstva z OR HaZZ v Senici.

– – –

Fotoreportáž zo súťaže vyhotovil Kristián Knapp. Autorovi fotografií za ich zaslanie do redakcie veľmi pekne ďakujeme.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno