ISSN 1338-032X

Dopravní policajti vyšetrujú nehodu s opitým chodcom

KR PZ Trnava |MM|  Dopravní policajti z Dunajskej Stredy vyšetrujú dopravnú nehodu osobného auta a opitého chodca, v obci Topoľníky.

50 ročný chodec mal v podvečerných hodinách náhle zísť z chodníka na cestu. Po hlavnom ťahu na obec Trstice pritom práve prechádzal 23 ročný muž na aute Škoda Octavia, ktorý už nestihol zareagovať a došlo k zrážke.

CHODEC NAFÚKAL VIAC AKO 3 PROMILE

Policajti podrobili oboch účastníkov nehody dychovým skúškam. Mladému vodičovi alkohol v dychu nezistili. Naopak chodcovi policajti namerali v dychu 3,31 promile.

Pri nehode muž utrpel zranenia, s ktorými skončil v dunajskostredskej nemocnici. Škodu na vozidle predbežne vyčíslili na 400 eur.

TRIEZVI ČI OPITÍ, DÁVAJTE SI POZOR

Apelujeme na chodcov, aby si aj v podnapitom stave boli na cestách opatrní a nevchádzali na cestu bez toho, aby sa riadne presvedčili, či je to pre nich skutočne bezpečné. Život máte len jeden, tak si ho vážte a zbytočne neriskujte.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Odporúčané články

Vyhlásenie k rušeniu Úradu špeciálnej prokuratúry

Prezidentka Zuzana Čaputová vystúpila v piatok 8. decembra 2023 s vyhlásením k rušeniu Úradu špeciálnej prokuratúry.  „Na ostatnom zasadnutí...

Zraniteľným domácnostiam pomôžeme s kompenzáciou nákladov za zvýšené účty za energie

MIRRI |MM| Pokračujeme v účinnej pomoci ľuďom. Najnovšia výzva z Integrovaného regionálneho programu, ktorý riadime, pomôže zraniteľným domácnostiam...

Veľtrh ProWein 2024 pokračuje vo svojej 30-ročnej histórii úspechov

Miroslav Košírer /  In vino veritas je latinská fráza, ktorá znamená „vo víne je pravda“, čo naznačuje, že...

V nedeľu prídu do platnosti nové cestovné poriadky v IDS BK

Bratislava 8. december 2023 – Dňom 10. decembra 2023, v termíne celoštátnych zmien cestovných poriadkov, prichádzajú do platnosti nové...